Міністр звільнив начальника обласного управління юстиції

25 березня 2014, 12:52

Новий міністр юстиції України Павло Петренко звільнив керівника Черкаського обласного управління юстиції як «найбільш одіозного». Він звинувачує його у потуранні діям попереднього губернатора Сергія Тулуба, який фактично ввів на Черкащині надзвичайний стан. Про це Павло Петренко розповів у інтерв’ю ЛігабізнесІнформ, пише "Прочерк".

- Звільнив найодіозніших керівників регіональних управлінь – київського і черкаського, - наголошує міністр юстиції. – Це керівники, які були задіяні в процес тиску на громадян. Колишній голова Черкаської облдержадміністрації Тулуб фактично запровадив в області надзвичайний стан, давав вказівки застосовувати під час Майдану проти людей силу і спецзасоби.

Павло Петренко каже, що розмова у нього з керівником обласного управління юстиції була короткою. Оскільки чиновник не проявив громадянської позиції та не звільнився, а погоджував рішення колишнього губернатора, то «у нього є лише один варіант – написати заяву».

Питання карного переслідування – це справа правоохоронних органів, наголосив міністр.

Відповідно до інформації на сайті Черкаського обласного управління юстиції, його керівник у часи правління Януковича-Тулуба – це Вадим Корчака.

Вгору