Міністр відзначив черкаського поліцейського, який розкрив резонансний злочин

19 лютого 2019, 14:01

 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков нагородив поліцейського з Черкащини за розкриття резонансного злочину. Відзнаку отримав старший лейтенант поліції Ростислав Нагорняк, дільничний офіцер поліції Жашківського відділення поліції в Черкаській області.

Вночі на мобільний правоохоронця зателефонувала місцева мешканка та повідомила, що в її будинок намагається вдертися невідома особа. Поліцейський зі стрільбою затримав озброєного зловмисника, який відкрив вогонь по ньому.

Усього відомчими відзнаками нагородили 22-ох поліцейських з різних регіонів держави.

- Ви добросовісно виконуєте свій обов’язок. Сьогодні ми нагороджуємо оперативників, слідчих, дільничних, патрульних та співробітників підрозділів стратегічних розслідувань. Хочу зазначити, що ми бачимо зростання рівня довіри до поліції. Адже потерпілі телефонували на мобільний дільничному, повідомляли про злочин та просили допомоги. І ви не підвели. Під час затримання ви ризикували власним життям. Ви затримали порушників і цим врятували здоров’я та життя громадян. Дякую за службу»,- наголосив голова Нацполіції Сергій Князев.

За інформацією управління Національної поліції в Черкаській області

Игнат Мармеладов сказав:

Чудова новина! Серед тисяч телепнів, дармоїдів, садистів і моральних виродків таки знайшовся один супермен, готовий прийти на допомогу. Звісно, якщо ви маєте його мобільний.

Вгору