Міліція покарає тих, хто блокував трасу Черкаси-Умань

06 травня 2015, 11:35

mqdefault

За фактом перекриття траси Черкаси-Умань в понеділок, 4 травня, відкрито кримінальне провадження. Про це УНН повідомив прес-секретар Черкаської обласної міліції Дмитро Грищенко.

"Кримінальне провадження відкрито за статтею 279 Кримінального кодексу України – блокування транспортних комунікацій", - зазначив Д.Грищенко.

За його словами, трасу Черкаси-Умань в районі села Тальянки блокували близько 40 осіб. До охорони громадського порядку залучалося 10 працівників міліції, зокрема керівництво району.

Наразі проводяться слідчі дії, встановлюються дані осіб, які порушили законодавство України.

Нагадаємо, напередодні перекриття траси, в міліції попереджали, що такі дії є незаконними та караються відповідно до норм чинного законодавства. Крім того, за словами в.о. голови Тальянківської сільської ради Наталії Лірник, трасу перекривали не місцеві жителі села Тальянки, а особи з Зеленківської організації Тальнівського району Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

укроп тальнівець сказав:

Перед тим як карати людей приберіть першопричину їх дій.Не там кримінал шукаєте.Розберіться з роботою земвідділу та депутата Короткова з його фірмами

Вгору