Мешканцям черкаського зоопарку досі не спиться (відео)

16 січня 2014, 17:12

Мешканцям черкаського зоопарку досі не спиться. Борсуки та ведмеді навідріз відмовляються йти в зимовий сон. Клишоногі навіть повиходили з барлогів. Так тварин спантеличило аномальне тепло. Але такий ведмедів розпорядок не став несподіванкою для працівників зоопарку. На їхній пам’яті вже не одна така несплячка, інформує ТРК "ВІККА".

Такі персональні концерти для ведмедя дають в американському заповіднику. Аж так креативлять, аби приколихати несплюху. У Черкасах такий теж є.

– Шийку? Ні, не буду тобі чухати, бо близько до зубів. Він у нас такий хороший ведмедик!

Білогрудий Вел уже не перший тиждень страждає на безсоння. Клишоногому не спиться через теплу зиму. Білогрудий походжає по вольєру та залюбки спілкується з відвідувачами. Решта ведмедів час від часу беруть із нього приклад.

Євгеній Ван, директор Черкаського міського зоопарку: «Зараз, враховуючи те, який теплий початок зими, то вони час від часу з’являлися. Але якщо самець бурого ведмедя з’являвся час від часу, то самки бурого ведмедя та уссурійського почали досить активно виходити. Температури високі, і вони не можуть зрозуміти, що відбувається. Спати їм чи не спати».

Не спиться білогрудому, зате добре їсться. Апетит у клишоногого молодецький. Аби вкласти ведмедя до барлоги, його раціон значно скоротили.

Євгеній Ван, директор Черкаського міського зоопарку: «Підгодовуємо Юльку, самку бурого ведмедя, бо вона буде народжувати, то ми її підгодовуємо. А так ми намагаємося не підгодовувати, щоб не провокувати їх. Як тільки тварина отримає їжу у шлунок, то її потрібно перетравлювати та не спати».

До барлоги клишоногих має повкладати лише холодна зима. На неї і сподіваються працівники звіринця.

Поділитись

Коментарі

Вгору