До річниці Шевченка на Черкащині з’являться “ювілейні” дорожні знаки

16 січня 2014, 17:38

32 нових знаки маршрутного орієнтування встановлять у Черкаській області до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Нові дорожні знаки вказуватимуть напрямок руху до Шевченківських об'єктів в області.

4 маршрутні орієнтири вже встановлено в селі Мошни та на під’їзді до населеного пункту. Вони вказують на напрямок до нещодавно відкритого музею Тараса Шевченка. 14 дорожніх знаків ДП «Черкаський облавтодор» вже виготовив, решту обіцяють зробити вже до кінця січня.

- Знаки до Шевченківських місць плануємо виготовити до кінця січня, встановити їх зможемо впродовж двох тижнів, - зазначає перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергій Майданюк.

Вартість же цих робіт складає майже 150 тис. грн.

За його словами, 11 знаків встановлять у Звенигородському районі, в Канівському - 2, у Лисянському - 8, у Золотоніському – 3, в Уманському - 5. Їх розмір сягатиме 1,80 х 2,70 м та 4,50 х 2,80.

Крім того, за програмою, розробленою Укравтодором, дорожні знаки із зазначенням напрямку руху до Шевченківських об’єктів на Черкащині встановлять у кожному регіоні країни, крім Миколаївщини, Херсонщини, АР Крим, Севастополя, де в цьому немає потреби. У Львівській та Вінницькій областях планують встановити по три знаки, на Полтавщині - 2, у Житомирській області - 4 та в Київській - 12. Всього – біля сотні по Україні.

За існуючою схемою туристичних маршрутів у області встановлені 19 знаків з інформацією про історичні пам’ятки. Також на дорогах державного значення визначені місця для стоянки екскурсійного транспорту. Всього на Черкащині більше 29 тис дорожніх знаків.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору