Мешканці гуртожитку в Черкасах живуть серед плісняви та оголених дротів (відео)

09 березня 2017, 22:57

Сирість, пліснява та грибок – в таких умовах змушені жити мешканці гуртожитку у Черкасах по Одеській, 8. Своє право на цивілізоване життя вони виборюють у СУБу протягом останніх 3-х років. Та досі їхні зусилля марні, інформує "ЧСН".

Не в кращому стані й кухня цього гуртожитку. Нестерпний сморід, а стіни і стеля вкриті пліснявою. Зберегіння харчових продуктів у таких умовах становить суттєву загрозу для здоров”я, - кажуть у Черкаській санепідемслужбі.

Обслуговує цей гуртожиток КП „Соснівський СУБ”. Пані Тетяна наголошує: до представників цієї установи зверталася неодноразово з проханням навести лад у будинку.

У СУБі ж запевняють, що про проблеми мешканців знають. Цей будинок комунальне підприємство прийняло на свій баланс у 2014-му в аварійному стані. Кажуть, протягом останніх років тут виконали низку ремонтних робіт.

Якість ремонту електропроводки попросили прокоментувати фахового електрика. За його словами, оголені дроти в коридорі та кухні, відкритий доступ до електрощита становлять смертельну небезпеку для людей.

ЧСН обіцяє відслідковувати, чи зміниться ближчим часом якість проживання жителів гуртожитку.

;

 

Поділитись

Коментарі

Тетяна Поліщук :

У той час, коли в АТО люди гинуть захищаючи Україну і українців – люди гинуть і від бездіяльності, байдужості, цинізму влади.

Черкаський виконком блокує виділення коштів на покрівлю будинку по вул. Хоменко 14/2. Їх не вражають і не лякають масштаби наслідків протікання даху. Хто буде нести відповідальність у разі обвалу будинку?
У п’ятницю 24 березня 2017 року 9:30 відбудеться чергове засідання виконкому. Ми також будемо там присутні. Що вирішить виконком? Влада дасть жити або змусить чекати смерті?

0936151936, 0976724036

Анатолій :

У письмовій формі звертайтеся до власника ,у письмові формі одержете відмому (немає коштів і т.д.) за свої кошти потім робите ремонт і в судовому порятку ,суд зобовязить погасити ці кошти в рахунок комунальних платежів.Не знаєте як це оформити зверніться до безплатних юридичних послуг.

Вгору