Мер Умані виступив проти приїзду хасидів цьогоріч через пандемію коронавірусу

04 липня 2020, 14:08

фото тематичне

Мер Умані Олександр Цебрій виступив проти приїзду цього року до міста десятків тисяч іудейських паломників на святкування Рош-га-Шана. Відповідне звернення очільник міста розмістив у своєму фейсбуці. Пише "ТСН".

- В світі скасовані масові заходи – Євробачення, церемонія вручення "Оскар" і це все через пандемію коронавірусу. Надзвичайно складна ситуація в світі та в Україні. В Умані вона керована, але приїзд тисяч іноземців з різних країн може спричинити спалах коронавірусу в нашому місті. Я сумніваюсь, що паломники, які виявили бажання відвідати наше місто, матимуть довідки про відсутність COVID-19. Я не впевнений, що вони пройдуть обсервацію 14 днів. І не впевнений, що вони дотримаються всіх вимог адаптивного карантину, - заявив Цебрій.

Мер Умані закликав громаду голосувати – чи згодні вони на приїзд паломників цього року, або ж підтримують скасування святкування у місті. Запевнив, що без згоди містян не ухвалюватиме жодних рішень.

скріншот допису Олександра Цебрія

Зазначимо, що цього року Рош-га-Шана святкується від 18 до 20 вересня.

Як відомо, щороку до Умані приїздять

До Умані приїхали ізраїльські поліцейські для захисту хасидів
тисячі хасидів, які вважають своїм обов'язком хоча б раз в житті відвідати могилу свого духовного лідера Цадика Нахмана.

Поділитись

Коментарі

Вгору