Мер Черкас заборонив розміщувати у місті скандальні бігборди з Путіним

10 квітня 2019, 11:33

 

Мер Черкас заборонив розміщувати у місті скандальні бігборди з Путіним

Фото: УНІАН

Очільник міста Анатолій Бондаренко заявив, що міська рада не дозволить розміщувати у Черкасах бігборди із зображенням президента РФ Володимира Путіна. 

- Зараз у багатьох містах України розміщують борди одного із кандидатів в президенти із зображенням Путіна. Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах: у разі появи на ваших бордах зображення російського агресора, виконавчий комітет міської ради оперативно проголосує за демонтаж конструкції! - зазначив міський голова.

За його словами, поширювати таку рекламу в місті є аморальним зважаючи на те, скільки шкоди завдав "цей покидьок" нашій Україні.

- Нам Путіна у місті непотрібно! - написав на своїй сторінці Бондаренко.

Нагадаємо, штаб кандидата в президенти України Петра Порошенка випустив провокаційні агітаційні матеріали, зокрема - білборди, на яких він зображений разом з президентом Росії Володимиром Путіним.

Борди із зображенням президента РФ Володимира Путіна є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду кандидата в президенти Петра Порошенка. Таке повідомлення оприлюднив у Facebook передвиборчий штаб Петра Порошенка.

«У Путіна, зрозуміло, згоди не питали. І це природно. Дивує інше - кількість українських експертів та політиків, які виступили на захист порушених прав Путіна. Серед них, на жаль, і офіційні представники кандидата Зеленського. Путін – поза законом», – йдеться в повідомленні.

Окремо у штабі Порошенка запевнили, що сюжет борду не означає, ніби в його команді вважають Зеленського агентом Путіна.

«Сюжет борду не означає, ніби в команді Порошенка вважають Зеленського агентом Путіна. Категорично ні. Але ми твердо переконані, що Путін мріє про слабкого, непідготовленого президента, що дозволить Кремлю взяти Україну під контроль», – зазначають у штабі.

Читайте також: Тренер Зеленського з Черкащини прокоментував звинувачення у бік кандидата щодо вживання наркотиків

 

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

Боже, до чого тільки не опускається людина, аби залишитися при владі! Дуже неприємно бачити таку картину у себе в місті. Ми самі якось розберемося, кого обирати та чого конкретно можна чекати в подальшому житті.

Вгору