“Менеджери Черкас”: Дмитро Кухарчук представив команду, з якою балотуватиметься в міську раду

27 серпня 2020, 13:23

Представлення команди "Національного корпусу" відбулося учора, 26-го серпня. Дмитро Кухарчук, лідер черкаського осередку, представив команду, з якою балотуватиметься на посаду міського голови Черкас.

Презентація розпочалася з демонстрації актуальних проблем міста. У "Нацкорпусі" вважають, що до них належить транспортна система. Для презентації проблеми партія замовила тролейбус, брендований котиками. Представник "Національного корпусу" Олексій Канівець каже, що таким чином вони продемонстрували одну з проблем, над якою працюватимуть.

- У нас є уявлення, яким повинен бути транспорт у Черкасах. У нашій команді є Павло Мосійчук, який розробив транспорту реформу. І ми позиціонуємо себе, як команду, яка зробить громадський транспорт кращим. Наш перфоменс це демонструє, – зазначив Олексій Канівець.

Автор концепції транспортної реформи Павло Мосійчук каже, що на посаді в міській раді покращуватиме не лише громадський транспорт.

- Перш за все я продовжу працювати над покращенням роботи громадського транспорту в Черкас. Одним із напрямків буде покращення інфраструктури міста та убезпечення доріг. Також я планую створити систему велодоріжок і налагодити систему паркувальних майданчиків у Черкасах, - зазначає Павло Мосійчук.

Маршрут тролейбусу мав дві зупинки – "Соборна площа" та "Міська рада". На першій до транспорту увійшов очільник партії Дмитро Кухарчук. "Кондукторка" не хотіла пускати його, бо тролейбус виконував спеціальний рейс. Однак Кухарчук зазначив, що громадський транспорт повинен працювати для всіх однаково, тому зміг стати пасажиром тролейбусу.

- У мене є посвідчення учасника бойових дій. Але я воював не для того, щоб мати якісь пільги, – зазначив Дмитро Кухарчук, коли сплачував вартість проїзду.

Від тролейбусу до міської ради Дмитро Кухарчук йшов по червоній доріжці. Він привітав однопартійців і подякував, що вони залишаються з ним і підтримують попри всі складнощі.

- Я впевнений, що політик має бути гарантом безпеки. Гроші в Черкаси вкладатимуть, якщо ми будемо зберігати архітектурний стан центральної частини міста, лісової зони та набережної. Люди хочуть інвестувати в те місто, де хочеться жити по-справжньому, де реконструюють не один мікрорайон, а всі. Де дбають про пенсіонерів та людей із обмеженими можливостями, – зазначив очільник черкаського осередку.

Також Дмитро Кухарчук зазначив, що з основних цілей на посаді міського голови у нього - недопущення проявів сеператизму та колабораціонізму, викорінення криміналітету з владних кабінетів та повна зміна структури виконавчого комітету. Також на посаді мера він планує залучити інвестиції в підприємства міста та максимально зберегти екосистему Черкас.

На підтримку Дмитра Кухарчука виступили лідери громадських організацій та представники різних професій. Волонтерка БО "Доброкіт" Валерія Бочарова зазначила, що члени партії "Національного корпусу" неодноразово допомагали у захисті безхатніх тварин.

- "Національний корпус" ініціював програму зі стерилізації безпритульних тварин у нашому місті. Вона дуже важлива, оскільки це єдиний гуманний метод зменшення кількості безпритульних тварин. Представники "Нацкорпусу" постійно допомагають комунальному притулку: ремонтують клітки, прибирають територію, закуповують ліки та корм. Вони постійно долучаються до боротьби проти жорсткого поводження з тваринами, - розповіла Валерія Бочарова.

Заступник голови Ветеранського Братерства Черкас Олександр Резніченко зазначив, що "Національний корпус" інціював відновлення Будинку Ветеранів у Черкасах. Це допомогло покращити рівень життя людей, які повернулися з війни додому.

- Партія "Національний корпус" зробила для ветеранів багато хороших справ. Серед них - постійна допомога на фронті, закупівля всього необхідного для бійців, ремонт військових автомобілів. Ми хочемо бачити представників партії у міській раді, бо знаємо, що про нас не забудуть, скільки б не тривала війна, – розповів Олександр Резніченко.

Сам Дмитро Кухарчук зазначив, що в його партії є люди різних вікових категорій, посад, професій та вподобань. Серед них - очільники соціальних проєктів та побратими: доброволець "АЗОВу", член виконкомітету ЧМР Ігор Зайчук, батько Народного Героя України та член виконкому Сергій Амброс, зоозахисниця та засновниця БО "Доброкіт" Яна Тябут, співорганізаторка Студентського Майдану в Черкасах і прессекретарка "Національного корпусу" Яна Бондаренко. Приєдналися до партії заслужений лікар України Михайло Чередніченко, керівник Будинку Ветеранів і голова Ветеранського Братства Черкас Володимир Болсуновський, автор концепції транспортної реформи Павло Мосійчук, спеціаліст із банківської справи, обліку та аудиту, економіки та державного управління Мар’яна Майборода і дружина чинного учасника ООС Вікторія Герявенко. Окрім них актив команди партії складають Володимир Педько, Олександр Горобець, Тамара Самойленко, Ірина Власенко, Богдан Федін, Сергій Власенко, Олег Толмачов, Анастасія Тарасенко, Костянтин Мірошніченко, Євген Свиридов, Віталіна Костюк, Ян Антонюк, Іван Хижняк, Вікторія Рукебуш та інші.

- Я йду в міську раду з гідною, сильною командою та Богом, який для мене є найголовнішим суддею, - зазначив Дмитро Кухарчук.

Також Дмитро Кухарчук представив “старших” кандидатів від Національного корпусу по районах Черкас: Яна Бондаренко буде “старшим” кандидатом в районі Хімселища; Ігор Зайчук йтиме першим кандидатом за списком від району Казбету, Соснівки та "Луначарки"; Євген Свиридов - від Митниці, а Костянтин Мірошниченко стане “старшим” від Південно-Західного району.

За словами очільника партії "Національний Корпус", перший крок, який необхідний для розвитку Черкас - створення можливості залучати до міста інвестиції.

- Наше місто наразі займається “проїданням” коштів, які дісталися внаслідок реформи децентралізації, а не вкладає їх у щось потрібне чи корисне. Основна проблема Черкас - одна: у нас просто не існує стратегії, немає комплексного підходу, а бюджетні кошти витрачаються безпосередньо за принципом квоти. Це неправильно, коли депутат, за якого проголосувало 150-200 людей, на власний розсуд витрачає кошти на свій мікрорайон. Через це у нас за 5 років не створюється нічого нового, - розповідає Дмитро Кухарчук.

Також він зазначив, що на посаді міського голови хоче зробити місто безпечним для підприємців.

- Коли "бізнес" хоче прийти у Черкаси, йому ставлять такі умови, які він просто не може прийняти, бо вони не вигідні, - каже очільник Нацкорпусу.

Також Дмитро Кухарчук наголосив, що його команда за жодних обставин не об’єднуватиметься з проросійськими партіями.

- У нас досі триває війна в країні і коли з’являються такі сили, як “ОПЗЖ”, “Партія Шарія” чи “Опозиційний блок”, це викликає великий сумнів у тому, чи люди розуміють, що відбувається. Але я хочу наголосити на тому, що Черкаси - єдиний обласний центр, де не висять борди “ОПЗЖ”. Завдяки невідомим патріотам та загальному духу міста. Тому я дуже сподіваюся, що такі сили просто не будуть представлені в органах місцевого самоврядування та й взагалі всієї країни, - говорить Кухарчук.

Також на пресконференції, де Дмитро відповідав на запитання журналістів, він розповів про новий соціальний проєкт, який невдовзі реалізують у Черкасах.

- Скоро у 31 школі ми відкриємо тир імені В’ячеслава Галви, який загинув на передовій і завдяки якому я та мої побратими живі. Тир працюватиме у школі №31, де матимуть можливість навчатися стрільбі люди з усього міста, - зазначив очільник партії "Національний Корпус".

Поділитись

Коментарі

Гатила :

Удачі Вам і перемоги СПРАВЖНІ ЗАХИСНИКИ! Поки стоїте Ви – поки стоїть Україна!

Вгору