“Медична допомога нового рівня”: на Шполянщині працює новий сучасний медичний центр

08 червня 2022, 21:32

Медичний центр для всієї родини “Алмедіка” відкрився в грудні 2021 року. Тут надають усі медичні послуги не лише для жителів Шполи, а також найближчих сіл і містечок. Центр оснащений сучасним медичним обладнанням, а пацієнтів приймають не лише місцеві лікарі-професіонали, а й спеціалісти з великих міст України: Черкас, Києва, Харкова тощо.

Директорка медичного центру “Алмедіка” Ірина Олексенко говорить, що у закладі можна відразу отримати комплексну допомогу: консультацію лікаря, УЗД обстеження, здати аналізи, отримати повну діагностику тощо, і все це без черг та за помірними цінами. 

- Важливим і зручним є те, що це все можна зробити швидко та в одному місці. Наприклад, пацієнт нашого медичного закладу може отримати не лише консультація ортопеда-травматолога, але й УЗД суглобів та блокаду за необхідності;  не лише консультація лікаря-кардіолога, але й УЗД серця та ЕКГ: у лікаря-офтальмолога на ряду із консультацією лікаря, можна також перевірити зір, підібрати окуляри, зробити парабульбарну ін’єкцію тощо, і так у кожного спеціаліста, - говорить Ірина Олексенко.

У медичному центрі функціонує повністю оснащена лабораторія та маніпуляційний кабінет, де можна пройти курс усіх необхідних крапельниць.

- Задля комфорту та зручності пацієнтів з інших міст та сіл Шполянського району працює мобільна виїзна бригада. Тобто є можливість взяти лабораторію, УЗД апарат, ЕКГ апарат, спеціалістів та приїхати своїм ходом у місто чи село, якщо люди не мають можливості прийти до нас. Ми прислуховуємося до потреб наших пацієнтів, - розповідає директорка медцентру.

Також у медичному закладі працює система лояльності – акційні пропозиції для пацієнтів, знижки та привілеї.

В "Алмедиці" функціонують офтальмологічний, гінекологічний кабінети, а також кабінет УЗД діагностики, де можна пройти обстеження усіх органів. Аналогів такого медичного центру наразі у Шполі немає.

Лікар-офтальмолог, яка працює у "Алмедиці" розповідає, що сучасне обладнання, яким оснащений кабінет, дає можливість провести ґрунтове обстеження.

- На рівні кабінету ми можемо на сучасному апараті виміряти тонометрію, тобто визначити внутрішньоочний тиск, можемо визначити товщину рогівки, точно вирахувати, яка рефракція, чи є астигматизм у пацієнта. Також у нас є сучасний апарат - щілинна лампа. Ми повністю оглядаємо очне яблуко, його стан, дивимося очне дно. Можемо повністю оцінити картинку, яка потрібна для подальшого лікування. Також ми робимо такі хірургічні маніпуляції, як промивання слізних шляхів та видалення сторонніх тіл, та, за потреби, підбираємо окуляри, - говорить Віолета.

Апарати в кабінеті - одні з найкращих в Україні.

- Для постановки діагнозу цього всього достатньо, ми можемо повністю проконсультувати людину. Подальше лікування вже залежить від діагнозу. Подібного кабінету в Шполі більше немає.

Лікар-гінеколог розповідає, що у гінекологічному кабінеті медцентру “Алмедіка” переважно проводять діагностичні процедури.

- Також проводимо лікування хронічних запальних захворювань, дисплазії, захворювання шийки матки, загалом, майже весь спектр гінекологічних захворювань. Проводимо консультації та ведення вагітних. У нас найсучасніше обладнання, діагностичні обстеження та методи лікування, - розповідає лікар.  - Новітня європейська лабораторія CSD, яка дає дуже точні результати, робить нам аналізи із цитології. Також робимо ВПЛ-тестування для діагностики і попередження онкозахворювань. Це один із нових методів діагностики.

Лікар говорить, що у їхньому медичному центрі результати аналізів пацієнти отримують значно швидше, ніж у поліклініках.

- Результати ми отримуємо у стислі терміни. Якщо у звичайній поліклініці потрібно чекати три тижні-місяць, то у нас - максимум 7-10 днів. Також велика перевага в тому, що зберігається конфіденційність. До нас пацієнти можуть прийти з будь-якими проблемами. Також дуже зручно, що отримати якісну діагностику можна тут за місцем, а не їхати до Черкас чи Києва.

Адреса: м. Шпола, вул. Таранця, 19;

Телефони: (067) 490 75 35, (073) 490 75 35.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Тетяна. :

Добрий день. Чі можна в вашій лабораторії здати аналіз зішкріб ніхтя на грибок, що для цього треба? І яка ціна.

Вгору