Меблі, будматеріали, гілля: біля дитмайданчику в Черкасах утворилося стихійне сміттєзвалище (відео)

03 квітня 2019, 18:19

Меблі, будматеріали, гілля: Біля дитмайданчику в Черкас утворилося стихійне сміттєзвалише (відео)

Старі меблі, мішки з будівельними відходами та гілля. Поруч із контейнерним майданчиком по вулиці Благовісній, 222 у Черкасах утворилося стихійне сміттєзвалище, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

Зі слів мешканки прилеглого будинку – Ніни Селецької, відходи не вивозять протягом двох місяців. Ця територія на балансі Придніпровської Служби утримання будинків.

- Звісно, зараз почнеться літо й діти почнуть гуляти, а це ж усе біля них. Вони ж тут гуляють, ходять. Хотілося б, аби прибрали, тому що це неможливо вже, і запах йде, - каже жінка.

Вона також додає, що часто біля сміттєзвалища збираються безхатьки.

- Дитина якось приходить і каже: "Мамо, у нас там труп лежить". Ми прийшли, виявилося, безхатько лежить і спить. Вона дуже злякалася, - каже Ніна Селецька.

Зі слів черкащанки Марини Вітько, сміття до майданчика зносять люди з приватного сектору, розташованого поряд.

- Вже писали, що штраф буде, але  все одно носять. Особливо сміття з будівництва. Це дуже обурює, але я не знаю, яка може бути на них управа, - каже черкащанка.

Під час знімання сюжету журналісти не побачили жодної людини, яка б приносила сміття. Поспілкуватися з жителями приватного сектору не вдалося.

Зі слів заступниці директора Придніпровської СУБ Світлани Кіфоренко, вивезенням великогабаритного сміття із цього звалища підприємство не має займатися.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте такожЧеркащанин влаштував сміттєзвалище у власному дворі.

Коментарі

Вгору