“Майбутнє зоопарку не турбує містян”: директор черкаського звіринця про нові експозиції та перейменування закладу

10 серпня 2019, 12:31

Вже наприкінці серпня у черкаському зоопарку планують відкрити для відвідувачів анонсовану раніше експозицію для копитних тварин. Будівництво новинки черкаського звіринця фінансується відомою в Україні корпорацією "Рошен". Ще минулоріч представники корпорації пропонували міській владі та дирекції зоопарку  інвестувати у комунальний заклад додаткових 50 мільйонів гривень і продовжити його модернізацію в обмін на відображення свого бренду в назві закладу. Однак, тоді громадські слухання провалилися.   

Чи допомагатиме й надалі корпорація черкаському зоопарку та які новинки чекають на відвідувачів, про це журналісту "Про все" розповів директор закладу Євгеній Ван.

За його словами, наразі основним будівництвом в черкаському зоопарку є експозиція для копитних тварин, де будуть олені та зубри.

- Цей проект вже на завершальній стадії, до кінця серпня ми плануємо завершити всі роботи та відкрити експозицію для відвідувачів. Для тварин буде зроблено все, щоб вони почували себе комфортно. Так само і для відвідувачів все буде пристосовано так, щоб був близький і безпечний контакт з тваринами, - розповів Євгеній Ван. - Крім того, ми перебудували зону, де у нас раніше жили ведмеді, тепер там буде невеличке кафе та конференц-зала.

На питання, чи буде перейменований черкаський звіринець на "Черкаський зоологічний парк "Roshen", оскільки черкасці часто запитують про це в соцмережах, Євгеній Леонідович повідомив, що черкасцям не цікаве майбутнє міського зоопарку.

- Восени минулого року, коли було заявлено про громадські слухання щодо зміни назви черкаського зоопарку, із містян на ці слухання ніхто не прийшов. Тому, я певен, що нікого з черкасців по суті не турбує питання, чи буде перейменовано наш заклад. Якби їх турбувало майбутнє зоопарку та його назва, то вони б прийшли на той захід. Це питання, яке б мало бути вирішене ще восени минулого року. А черкащани не захотіли, - емоційно повідомив директор зоопарку.

Євгеній Ван розповів, що корпорація-спонсор дофінансує будівництво експозиції для копитних, як і обіцяла та заявляла публічно на громадських слуханнях.

- Надалі, якщо ми хочемо розвивати наш зоопарк і робити його комфортнішим та кращим, то для цього потрібно щось робити і шукати джерела фінансування, - повідомив Євгеній Леонідович. - Допомога зайвою ніколи не буває. Тому ми раді всім, хто бажає нам допомогти.

Нещодавно у коментарі "Про все" прес-секретар корпорації "Рошен" Надія Якубець повідомила, що з  часу останніх слухань про перейменування зоопарку ситуація не змінилася. З її слів, на торішніх громадських слуханнях було озвучене прохання від міста повернутись до теми перейменування після виборів. Однак, до корпорації досі так ніхто й не звернувся, міська влада Черкас не проявляє в цьому напрямку жодної ініціативи.

- Корпорація завершить проект, який розпочали при будь-якому рішенні влади чи громади. В кінці серпня вже мають бути завершенні роботи по створенню експозиції копитних, які коштували близько 50 мільйонів гривень, - повідомила пані Надія.

Нагадаємо, наприкінці минулого року корпорація "Roshen" звернулася до міського голови Черкас із проханням відобразити бренд "Roshen" в назві Черкаського зоопарку. Компанія запропонувала інвестувати у комунальний заклад додаткових 50 мільйонів гривень і продовжити його модернізацію в обмін на відображення свого бренду в назві. Перші громадські слухання з цього питання мали відбутися 26 жовтня 2018 року, проте зібралися лише 10% від необхідної кількості осіб.

 

Коментарі

Олена сказав:

Невже не зрозуміло, що люди взагалі не хочуть чути ні про Рошен, ні про Порошенка? Тоді у зоопарк й ходити не будуть. Хочуть стати меценатами – не обов”язково “увіковічнювати” це у назві зоопарку! “Азот” дуже допомагає школам, і що? Школи повинні стати “брендоносцями”? Якийсь шантаж – хочете 50 мільйонів – назвіть зоопарк “Рошен”! Ні й ще раз НІ!

ЛЮДМИЛА сказав:

Не смішіть людей. Відколи це люди наші стали такими принципіальними? І цукерки їдять, і в зоопарк ходитимуть, і від дитячих майданчиків не відмовляються…. Спасибі “Рошену”, що вклав досить велику суму і вже майже добудували нову експозицію. Буде жаль, якщо через людську байдужість і нерозумну принциповість на цьому все і закінчиться.А було б добре, щоб з”явилися в зоопарку ще сучасні цікаві експозиції.

Олександр сказав:

Рошен так Рошен!!!

Вгору