У назві черкаського зоопарку може з’явитися ім’я бренду

24 вересня 2018, 20:02

Корпорація "Roshen" звернулася до міського голови Черкас із проханням відобразити бренд "Roshen" в назві Черкаського зоопарку. Основним аргументом для такого прохання називають те, що компанія вклала вже в черкаський зоопарк 26 мільйонів гривень і планує вкласти ще 50 мільйонів.

- Уже реконструйовано вольєри вовків та ведмедів, влаштована твердопаливна котельня. Вартість цього проекту склала понад 26 мільйонів гривень. З серпня розпочалися роботи з реконструкції вольєрів для копитних. Вартість робіт складає близько 50 мільйонів, - йдеться у зверненні.

Компанія запропонувала назвати Черкаський зоопарк - Черкаський міський зоологічний парк "Рошен".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

Звільніть, заради Бога, нас від цієї назви “Рошен”! Взагалі ігнорую їх продукцію. Багато хто допомагає, але не нав”язує назви своїх компаній! Ніколи не піду в зоопарк “РОШЕН”!

Сергей :

Никакого рошен в названии не будет!!! Вон с города

сергей :

я тоже тогда больше своих детей туда водить больше не буду. конфеты уже давно такие не едим!!!!

Марія :

Скромності бракує

Олена :

Про яку “скромність” ви говорите? У “Рошена” – скромність? Багатьом школам допомагає “Азот”, то що, потрібно називати так школи? “Нехай “Рошен”, маючи великі прибутки, й надалі допомагає вижити тваринам, але до чого тут його назва???

Олена :

Додам. “Рошен” асоціюється з цукерками і назва його бренду поряд із назвою Зоопарк звучить дуже смішно. Багато хто допомагає і бажає залишатися інкогніто.

черкащанин :

Если будет рощен ,то для ЛЮДЕЙ он БУДЕТ БРОШЕН НАВСЕГДА !!!

Здивована :

Звичайно, що потрібно вкладати кошти у те, щоб підтримати та покращити роботу зоопарку, але ж, чи недостатньо буде таблички з надписом про такі корисні вкладення…

Вгору