Марк Лівін в Черкасах презентує нову книгу «Рікі та дороги»

25 вересня 2017, 14:32

Від проникливої лірики до актуальних проблем сьогодення – Марк Лівін презентує нову книгу «Рікі та дороги» в Черкасах.

Наше місто стане дев’ятим у турі Україною. Напередодні письменник відвідав Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, розпочавши свою мандрівку на львівському «Форумі видавців», де книга, до слова, увійшла у топ-10 продаж видавництва Vivat.

“Рікі та дороги” - це історія про чотирнадцятилітнього Матвія, хлопчика із синдромом Асперґера. Матвій може існувати тільки за власними правилами, до яких іншим потрібно призвичаюватися. Поставленого діагнозу у книзі немає, адже деякі стадії аутизму в Україні дуже часто не діагностуються і ці діти живуть серед нас, як звичайні. Але з поведінки та відчуттів головного героя це зрозуміло. Матвій втікає до лісу, щоб знайти себе. Прагнучи порозумітися з власним «я», він розповідає про свої почуття, сім’ю, світ, який водночас розбився на друзки, як тарілка. І про неймовірного друга — рудого собаку із чорною лапкою, купою історій і специфічним почуттям гумору.

Зустріч з Марком відбудеться у формі відкритого спілкування, також можна буде прослухати кілька уривків з книги й запитати автора про важливе. Запрошуємо до участі психологів, педагогів, а також дітей із синдромом Асперґера та їхніх батьків.

Презентація роману відбудеться в студії PROtest 27 вересня о 19:00.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору