Мамо, терміново потрібні гроші, – черкащани стають жертвами шахрайств через телефон

14 березня 2018, 13:47

У Черкасах почастішали шахрайства, коли людей обдурюють через телефон, представляючись їхніми рідними. Син потрапив у ДТП, затримала поліція, чи потрібні гроші на термінову операцію – ці та інші історії вигадують шахраї, аби видурити гроші. Лише за останні два дні у Черкасах поліцію зафіксовано декілька таких випадків. Так за вчорашній день до поліції звернулося двоє таких потерпілих.

Вранці у черкащанина роздався телефонний дзвінок. У слухавці чоловік представився другом та сказав, що зламав ногу і на лікування потрібні гроші. Чоловік спросоння перекинув на чужий рахунок понад чотири тисячі гривень, бо ж начебто по голосу впізнав друга. Лише пізніше зрозумів, що його обдурили і телефонував не друг, а шахрай.

Так само на гачок подібних шахраїв потрапила ще одна жінка. На домашній телефон їй зателефонувала особа, яка представилася сином Андрієм. Псевдо-син розповів, що у Києві потравив у ДТП та збив дівчину. І тепер терміново потрібні кошти. Їх  у жінки мав забрати ніби то синів товариш на ім’я Олег. Вже через пару хвилин цей чоловік був біля квартири черкащанки. Вона віддала йому 25 тисяч гривень. Лише згодом жінка зрозуміла, що це було шахрайство і звернулась до поліції.

За інформацією Патрульної поліції області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору