Мамчур розповів, як російські агресори змушували його зрадити Україну (відео)

27 березня 2014, 11:44

 

Полковник Юлій Мамчур вже знаходиться на контрольованій українськими військами території і розповів про те, як росіяни намагалися переконати його зрадити Україну.

Як передає кореспондент ТСН із Чонгара, Мамчур розповів, що йому часто ставили дуже провокативні запитання і тому він також відповідав провокативно.

Водночас, як пише у своєму Facebook журналіст Юрій Бутусов після телефонної розмови з Мамчуром, на полковника протягом 3,5 днів чинили психологічний тиск і змушували зрадити Україну.

"3,5 дні мене тримали в одиночній камері. Перший день зі мною постійно розмовляли невідомі російські військові - намагалися переконати зрадити військовій присязі народу України, перейти на службу в російську армію", - процитував полковника Бутусов.

"Потім був просто психологічний тиск - не давали спати, стукали прикладами по дверях. Самопочуття хороше, настрій бойовий. Що буду робити далі? Спочатку прийму душ, потім буду приймати рішення. Слава Україні!", - передав слова Мамчура журналіст.

Нагадаємо, що командир 204-ї бригади тактичної авіації полковник Юлій Мамчур був затриманий 22 березня російськими окупантами під час штурму авіаційної частини в Бельбеку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору