Мама 4-річної маньківчанки просить врятувати її дочку

01 серпня 2015, 16:00

Великі проблеми у маленької дівчинки. У ці хвилини у Черкасах за своє життя бореться 4-річна Наталка з Маньківщини. У дівчинки – рак крові. Страшний діагноз крихітці встановили усього місяць тому. Відтоді дівчинка балансує між життям і смертю. Та шанс побороти недуг все ж має, інформує vikka.ua.

Із реанімації – одразу до пазлів. У такому ритмі чотирирічна Наталка живе вже місяць. Дівчинка бореться з раком крові. Невтішний діагноз крихітці встановили випадково, каже мама. До цього передвісників недуги не було.

Любов Левченко, мати хворої: "Впала у садочку з лави. Просто підслизнулася, з дітками гралася, вона впала і вдарилася правою стороною. Забила печінку та животик. Нам сказали страшний діагноз – лейкоз"

До Центру дитячої онкології Наталка потрапила у вкрай тяжкому стані. Хвороба на той час була вже задавненою. Стан крихітки погіршувався на очах, переповідає мама. До всього – організм дівчинки став противитися лікуванню.

Любов Левченко, мати хворої: "Була повна зупинка кишечника, не могли запустити. Були три дні в реанімації, три дні тут запускали кишечник. Думали, що нічого не вийде"

Наталка, хвора: "Капельниці дуже болючі, але я терплю. Бо знаю що це треба, щоб я одужала"

Шанс на одужання не по роках терпляча Наталка все ж має. Та це потребує чималих коштів. Їх у родини – немає.

Любов Левченко, мати хворої: "У середньому у нас на день йде коди тисяча, коли півтори, коли три з половиною. Дивлячись, які побічні ефекти. Діти – наше саме слабке місце. Якщо можна,  допоможіть, будь-ласка. Хоч хто чим може"

Окрім Наталки у сім’ї ще троє братиків. Тато ж – інвалід. Нині вся родина виживає на його пенсію, каже мама дівчинки. Тому єдина можливість урятувати їх улюблену донечку в руках небайдужих. Сама ж Наталка здаватися не збирається. Та повсякчас підбадьорює маму.

РЕКВІЗИТИ

Одержувач: "ПриватБанк"

Номер картки: 5168 7556 0042 3905

Призначення платежу: Левченко Любов Володимирівна (мама)

Номер мами: 098 728 52 77

Коментарі

Вгору