Малюків, які отруїлись у черкаському дитсадку, уже виписали з лікарні

18 лютого 2016, 13:00

1432036913_news_moldova_8_729x547-424x318

Групове захворювання на гостру кишкову інфекцію серед дітей дошкільного навчально-виховного закладу № 91 «Кобзарик» м.Черкаси локалізовано та ліквідовано.

У 3-х хворих дітей встановлено діагноз: гострий гастроентерит, викликаний ротавірусом, середньої важкості.

Станом на 15 лютого діти проліковані в дитячому відділенні Черкаської міської інфекційної лікарні та виписані у задовільному стані. Завершено медичний нагляд за контактними особами.

Фахівцями Черкаського міського Управління та Черкаського міського відділу обласного лабораторного центру проведено комплексне санітарно-епідеміологічне обстеження дитячого закладу.

Працівники закладу обстежені на носійство бактерій групи кишкових інфекцій та ротавірусів, результати негативні. Серед контактних дітей групи виявлено 3 носії ротавірусної інфекції.

Фахівцями держсанепідслужби проведено комплекс необхідних санітарно-протиепідемічних заходів, в осередках за місцем виховання та проживання дітей – заключні дезінфекційні заходи, інформують у прес-службі відомства.

Поділитись

Коментарі

Світлана сказав:

А як, що до інших садочків? Ми також захворіли і потрапили до лікарні та нам підтвердили РОТОВІРУС офіційно, але є ще декілька дітей з нашої групи у садочку які лікуються вдома!!!! А також у лікарні, коли мі лікувалися до нас в палату потрапило ЧЕТВЕРО діток також з РОТОВІРУСОМ яким інфікувалися у ДИТЯЧІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Та це вже епідемія!!!!!

Вгору