Малолітній черкащанин, який бореться з раком, потребує коштів для операції за кордоном

02 липня 2020, 09:42

На початку цього року півторарічному Артему з Черкас діагностували дифузну астроцитому – пухлину в головному мозку. У січні з допомогою рідних, друзів та небайдужих київські лікарі зробили хлопчику термінову операцію. Пише "ВІККА".

Хоч лікарі запевнили, що ліквідували всі новоутворення в голівці дитини, – підступна хвороба не здається. Пухлина знову дається в знаки. У Facebook батько Артема Володимир Василюк просить допомоги у небайдужих, аби зібрати 32 тисячі доларів на операцію в Ізраїлі.

"Коли вперше чуєш у своєму житті про те, що у твоєї дитини рак, одразу думки – як, чому, може це помилка, а може це щось наплутали чи взагалі – може це сон. Світ перевертається навколо, життя стає іншим. Ти віддаєш всього себе на боротьбу з незвіданим досі ворогом. В січні цього року ми зробили усе можливе і неможливе, щоби в найстисліші терміни зробити таку необхідну для нашого малятка операцію. І от знову приходиться переживати ці відчуття, котрі ми думали уже ніколи не відчуємо", – розповідає чоловік.

Цього разу родина вирішила дати бій в одній з найкращих клінік світу. Вже вдалось пройти первинну онлайн-консультацію в професора Константіні, який є найкращим нейрохірургом в Ізраїлі та одним із провідних у світі."Він запевнив, що зробить все можливе, щоби нам допомогти. Щоби допомогти нашому синочку раз і назавжди забути про цього страшного ворога. Єдине, що нас зараз розділяє з проведенням безтурботного дитинства нашого хлопчика – це кошти. Сума в 32 тис. дол. є непідйомною для нашої сім’ї. А саме в стільки на даний момент оцінили шлях до одужання Артемка. Щоправда попередили, що можуть бути нюанси і форс-мажори. Але ми віримо, що обійдемось без них", – додає Володимир.

Реквізити для допомоги

Приватбанк: Василюк Володимир Миколайович – 5168 7427 0881 5620

Монобанк: Василюк Володимир Миколайович – 4441 1144 2239 3924

Поділитись

Коментарі

Вгору