Маленькі шанувальники Олега Винника представили нову версію хіта “Вовчиця”

01 листопада 2019, 23:01

Легендарний хіт Олега Винника "Вовчиця" був виконаний багатьма аматорами і професійними вокалістами. Його перекладали іншими мовами світу, а днями в мережі з'явився перший kids cover знаменитої композиції, інформує "Сьогодні".

П'ятирічний шанувальник музиканта Ерік Сакин не тільки записав свою версію треку, але і представив на нього відео. Хлопчик сам вибрав пісню, в реалізації ідеї йому допомогли батьки. Вони спробували відтворити відеоряд, схожий з кліпом популярного артиста, а також повторити образи самого Винника та актриси, яка зіграла головну жіночу роль. Героїнею kids cover version стала юна Софія Бабейко.

"Кліп знімався дітьми для дітей, наша мета допомагати талановитій молоді в реалізації їх ідей і тим самим в їх зростанні як фахівців", - йдеться в описі ролика на YouTube.

Зі слів автора і виконавця "Вовчиці" Олега Винника, ця композиція, на перший погляд, здається досить легкою, але з нею не завжди справляються навіть професіонали.

"Я радий бути прикладом для підростаючого покоління, в якому бачу світле, перспективне майбутнє нашої країни. І мені дуже приємно, що вибір Еріка припав саме на пісню "Вовчиця". Це ще раз підтверджує, що вік не має значення, коли мова йде про справжні почуття ", - поділився відгуком Олег Винник.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору