Майже сто уманських студентів одночасно стали донорами

21 жовтня 2016, 17:21

e6792d764bf38817ea6952c6b92c3404

Днями відбулась благодійна акція здачі крові, організована адміністрацією, студентами Уманського медичного коледжу та керівництвом Уманської міської лікарні № 3. 96 студентів стали донорами, здавши кров для хворих, що перебувають на лікуванні у закладах охорони здоров’я міста та району.

Проведення таких акцій стало доброю традицією для Уманського медичного коледжу. Студенти закладу вже багато років поспіль стають донорами та здають кров, аби врятувати життя інших.

«Бути донором – благородно, адже саме ваша кров може у будь-який момент стати для когось єдиним порятунком», - переконана організаторка акції, викладач Уманського медичного коледжу Світлана Пальчак.

За словами Світлани Богданівни, долучитися до цієї благородної справи може кожна здорова людина віком від 18 років. Перед забором крові донор проходить обов’язкове обстеження лікарів: вимірювання тиску, загальний аналіз крові, визначення групи крові та резус-фактора, маркери гепатитів В, С, ВІЛ-інфекції. Забір крові здійснюється стерильними індивідуальними системами одноразового використання, що виключає можливість зараження донорів інфекційними захворюваннями.

За інформацією прес-служби Уманської міськради

Коментарі

Анна сказав:

Віл-це дуже страшна хвороба, яка нажаль може уразити кожного. Добре що у наш час нас добре про неї інформують та попереджують ураження. Читала про стратегію та шляхи подолання, може комусь цікаво ось тут: https://unaids.org.ua/ua/about-unaids/strategiya-stalogo-rozvitku

Вгору