Майже 68 тисяч черкаських пенсіонерів отримають у травні більшу пенсію

04 травня 2017, 10:50

З 1 травня збільшився прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. У зв’язку з цим 67 652 пенсіонери Черкас отримають цього місяця більшу пенсію. Про це повідомили в управлінні ПФУ в м.Черкаси, пише "УНН-Центр".

Зокрема, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшився з 1247 грн до 1312 грн. У зв’язку з цим було проведено перерахунки пенсійних виплат.

Як розповіли в управлінні ПФУ в м.Черкаси, пенсія наразі зросла не для всіх. Підвищився мінімальний розмір пенсії за віком (за наявності повного стажу) та пенсії у зв’язку з втратою годувальника, надбавки до пенсії непрацюючим пенсіонерам за понаднормовий стаж, що обчислені відповідно до розміру прожиткового мінімуму. Також підвищилася мінімальна пенсія за віком шахтарям (непрацюючим пенсіонерам). Зросла мінімальна пенсійна виплата інвалідам війни, учасникам бойових дій та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Зріс мінімальний розмір пенсії, обчисленої відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”; надбавки, підвищення — тобто, усі виплати, розмір яких обчислюється відповідно до розміру прожиткового мінімуму.

Вгору