Майстер-класи, екскурсія та загадкові предмети: черкащан запрошують на святкування Дня археолога

07 серпня 2018, 14:39

Майстер-класи, екскурсія та загадкові предмети: черкащан запрошують на святкування Дня археолога

З 15 до 17 серпня Черкаський обласний краєзнавчий музей проводитиме ряд заходів присвячених до всесвітнього Дня археолога.

У ході свята черкащани зможуть побачити і почути про загадкові предмети давніх епох; магічне мистецтво Трипілля, тріумф та прокляття скіфів.

Також у ході святкування запланована авторська інтерактивна екскурсія від завідувачки відділом археології Лариси Григорівни Сиволап. Після екскурсії можна попрацювати зі стародавніми кам’яними знаряддями.Також на черкащан чекають археологічні ігри та вікторина.

Усі охочі зможуть взяти участь у майстер-класі з ліплення трипільських зооморфних статуеток. Майстер-клас допоможе відродити забуту трипільську традицію та виліпити з глини скульптурки предметів для свого щастя та благополуччя. Матеріалом слугуватиме спеціально підготовлена глина зі старовинної гончарної копанки у Чигиринському районі.

Для майстер-класу набирається група із 15 осіб.
Вартість участі для дорослих становить 30 грн, для дітей - 20 грн.
Попередній запис за телефоном: 0970983676.

Черкащани зможуть взяти участь у майстер-класі "Як вижити у кам'яному віці!" Під час майстер-класу учасники зможуть перенестися до кам'яного віку, почути музику, яку слухали неандертальці, спробувати працювати із кам'яними знаряддями праці.

Вартість участі у майстер-класі для дорослих становить - 30 грн, для дітей - 20 грн.
Попередній запис за телефоном: 0970983676.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного краєзнавчого музею.

Вгору