“Має принести публічні вибачення” – рішення суду у справі позову атовця до нардепа з Черкащини

24 січня 2020, 14:32

Учора Печерський суд задовольнив позов ветерана-кіборга з Умані Олега Герваса про зихист честі і гідності до народного депутата з Черкащини Антона Яценка. Суть позову полягала в тому, що депутат публічно образив кіборга, назвавши його "гвалтівником та мародером". У відповідь на це атовець подав до суду.

Про відповідне рішення суду на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

У своєму дописі Георгій Борисович зазначає, що це чудова новина. Колишній посадовець називає Яценка "створінням з депутатським мандатом" та "депутатською мерзотою" покликаючись на те, що він публічно називав ветеранів "мародерами" та "гвалтівниками". Зокрема, дозволяв собі погрози на адресу Олега.

- Сам Олег захищав ДАП. Був поранений, отримав контузію, але повернувся до побратимів! - зазначив пан Георгій.

Георгій Тука повідомив, що суд задовольнив позов Олега Герваса.

- Антон Яценко має принести публічні вибачення та повинен сплати 5000 грн компенсації за завдану моральну шкоду. Він буде продовжувати судову тяганину, але, кінець-кінцем, буде вимушений виконати вирок! - зазначив він, також вказавши, що на процес "публічних вибачень" має зібратись весела ветеранська юрба.Нагадаємо, що 23 січня в Печерському суді міста Києва відбулось засідання у справі "Гервас проти Яценка". У червні 2018 року народний обранець у мережі "Фейсбук" публічно звинуватив захисника Донецького аеропорту у злочинах проти мирного населення, зокрема, у рекеті, розбої та згвалтуванні. У відповідь на це військовий подав до суду з вимогою спростувати інформацію та вибачитись.

Читайте також:Нардеп обізвав «кіборга» з Черкащини «вбивцею та мародером»

Коментарі

Вгору