Нардеп обізвав «кіборга» з Черкащини «вбивцею та мародером»

26 червня 2018, 20:47

Народний депутат України Антон Яценко під час суперечки в соціальній мережі назвав “кіборга” з Умані Олега Герваса вбивцею та мародером, звинувативши захисника Донецького аеропорту у злочинах проти мирного населення.  

Про це повідомив товариш по службі військового Павло Тука на своїй сторінці у Facebook.

- Нардеп Яценко, який є колишнім регіоналом і відомим кнопкодавом, дозволив собі назвати нашого побратима-"кіборга", хлопця який здоров'ям заплатив за захист країни і гідно воював, вбивцею мирних жителів і мародером! Крім приниження честі і гідності однієї конкретної людини, цей негідник очорнив весь наш підрозділ, - написав Тука, розмістивши скріншоти їхньої перепалки у коментарях.

Окрім образ в бік ветерана нардеп заявив, що проти "кіборга" нібито розслідуються кримінальні справи.

На сайті "Вечірня Умань" йдеться, що Антон Яценко підтвердив свої слова, посилаючись на інформацію з власних джерел.

Також він зазначив, що збирається звернутися до СБУ, адже йому та його сім’ї нібито погрожують розправою.

- Сприймаю їх (повідомлення у мережі) як підготовку до вбивства і погрози моєму життю, тому звернусь офіційно до СБУ, МВС та ГПУ. Ніхто не давав права таким, як ви, розпоряджатися моїм життям, - зазначив нардеп.

За словами товариша по службі "кіборга" Павла Туки, їхній підрозділ ніколи не брав участі ні в мародерствах, ні в інших брудних справах, а на Олега Герваса не відкрито жодної кримінальної справи.

- Наш батальйон заробив своє ім'я кров'ю і життями десятків Героїв, двоє з яких отримали звання Героя України (Іван Зубко та Ігор Брановицька) посмертно! Все, що у нас залишилося, - це пам'ять про загиблих братів і гордість, що ми служили в цьому підрозділі. Я як звичайний громадянин України вимагаю від Яценка складання депутатських повноважень, в зв'язку з тим, що він говорить неправду, - підкреслів учасник АТО, Павло Тука.

 

Коментарі

Татьяна сказав:

Ничтожная тварючка!

Алена сказав:

Это вы о ком?

Алена сказав:

Жаль, что таких, как Яценко никогда не отправят на войну. А то ему бы там показали, кто есть кто и что есть что. Такие прячутся за своим мандатом и думают, что имеют право судить тех и о том, о чём не имеют ни малейшего представления. Сидит себе (иногда) в Раде и кнопки жмёт. А пусть назовёт хоть одно (личное) достижение в ВР (законопроект, например). Кстати, клеить ярлыки участнику АТО и агрессивный тон задал именно нардеп. До этого его никто не трогал, не угрожал. Да и его жизнь вряд ли кого интересует.

Сергій сказав:

Тварина

Сергій сказав:

Ця тварина яценко щей захисту просить…Падло таке…

Вгору