Люди їм не вірять, тому й не знають про них нічого, – містяни про народних депутатів від Черкащини (опитування)

02 травня 2015, 22:47

1415692432Черкащину у Верховній Раді представляє семеро народних депутатів. Це Олег Петренко, Володимир Зубик, Владислав Голуб, Сергій Рудик, Геннадій Бобов, Антон Яценко, Валентин Ничипоренко. У новому скликанні вони працюють вже не один місяць, а дехто "перекочував" ще із колишнього складу. "Про все" вирішило поцікавитися, а що про народних обранців від нашої області відомо пересічним черкащанам. Та як з'ясувалося, у більшості випадків (було опитано зо два десятки містян) люди навіть прізвищ нардепів не знають. Напевно, народним депутатам України від Черкащини варто над цим задуматися та приділити більше уваги спілкуванню зі своїми виборцями.

Михайло Андрейків, військовий пенсіонер:

IMG_3198

Фото Про все

- Деяких знаю. Знаю, що є такий Рудик, який колись був від "Свободи". Є ще Бобов. А також Микола Томенко із Чорнобаївщини. Пригадую й славнозвісного Антона Яценка. Взагалі я цікавлюся депутатами та їх діяльністю, але так раптово всіх відразу й не згадаєш. На мою думку, депутати повинні займатися законотворенням, а не показухою того, що вони десь дорогу поремонтували, чи дитячий майданчик відкрили. Діяльність нинішніх депутатів я ще ніяк не можу оцінити.

Любов Петрівна, пенсіонерка:

IMG_3200

Фото Про все

- З депутатів нового скликання не знаю нікого. Адже як їх знати, якщо вони взагалі не працюють. Раніше було дивишся засідання Верховної Ради, запам'ятовуєш, хто що сказав, а зараз я взагалі не бачила, щоб хтось із черкаських депутатів до трибуни виходив. Попереднє скликання я буквально на пам'ять знала прізвища, імена та по-батькові всіх депутатів. Я собі їх в зошиті відмічала, коли на засіданні робили серед депутатів перекличку і називали звідки вони.  А зараз і переклички на засіданні не чула, то ж як їх знати. Зайшли в зал засідань сіли і все. То як їх знати?

Світлана Гутьман, офіс-менеджер:

IMG_3202

Фото Про все

- Жодного не знаю, бо ж їхньої діяльності взагалі не видно. А засідання Верховної Ради не дивлюся, бо ж часу на це не вистачає. Спілкуючись із знайомими, можу зробити висновки, що наших депутатів люди, на жаль, не знають.  Їм потрібно більше з людьми зустрічатися та спілкуватися, тоді й прізвища їхні  будуть відомі.

Надія Сторчоус, домогосподарка:

IMG_3205

Фото Про все

- Знаю Томенка, а з колишніх - Олійника. А більше він Черкащини нікого не знаю. Люди депутатам не вірять, тому й не знають про них нічого. Своєю поведінкою вони вже настільки набридли, що й знати про них нічого не хочеться. На виборах відголосували за них та й забули.

Олександр Сергієнко, прикордонник:

IMG_3206

Фото Про все

- Я вже рік вдома не був, тому не згадаю депутатів від Черкащини. Був на Сході. Та якби депутати чимось займалися, то люди б їх, напевно, краще знали.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору