Любив військові пісні, – друзі загиблого черкаського кіборга згадали, яким був їхній товариш

29 грудня 2017, 17:58

За кіборгом 34-річним В'ячеславом Тарасюком із Черкас справили дев'ятини. Чоловік помер у перший день лікування у госпіталі. В нього відірвався тромб, пише gazeta.ua.

- Напередодні В'ячеслав удома впав і зламав ногу, — розповідає друг 48-річний Віктор Черниш. — Увечері до нього заїхав. Привіз шаурми, бо він дуже її любив. Уранці Славік поїхав у госпіталь. Коли в палату зайшов лікар, йому стало погано. Помер за три хвилини.

В'ячеслав Тарасюк народився в Бердянську Запорізької області. Вивчився на тракториста. Після служби в армії підписав контракт. Служив у спецпідрозділі СБУ "Альфа". Три роки тому звільнився з роботи. Добровольцем пішов в АТО. Після демобілізації зайнявся громадською діяльністю й волонтерством.

— Він був добрий, порядний і веселий. Любив розказувати анекдоти й жартувати. Не терпів брехунів і людей, які кидають слова на вітер. Швидко міг поставити на місце. Був сильний і витривалий. Через це з ним ніхто не скандалив, - каже побратим Сергій Очеретний, 44 роки.

Із В'ячеславом пройшли Донецький аеропорт. Отримав осколкове поранення п'яти, та нікому про це не казав: "Я буду ще йти в СБУ служить, а там поранені не потрібні". Востаннє бачилися з ним на прем'єрі фільму "Кіборги" в Черкасах.

В'ячеслав був розлучений. Дітей не мав. У нього залишилися батьки й старша сестра Інна.

— Славік гарно грав на гітарі, — каже Віктор Черниш. — Часто співав пісню з фільму "Генерали піщаних кар'єрів". Любив також військові пісні.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору