Лисянський пенсіонер 14 років судиться за право проїзду до свого городу

23 грудня 2017, 20:28

Пенсіонер з Лисянщини Микола Білоус протягом 14 років судиться за право проїзду до свого городу, пишуть "Вісті Черкащини".

– Оці 130 метрів дороги коштували мені за 14 років і здоров’я, і грошей, і міліцейських переслідувань. Ще б трохи – і за грати загримів би. Статтю б знайшли, у нас це вміють, – розповідає Микола Білоус.

Чоловік показує спірну ділянку землі, яка здавна слугувала лисянам для проїзду до річки, городів. Там найзручніше добиратися на інший берег річки через кладку. Проїзд, стверджує він, чітко позначений і на геодезичній карті. Однак щоразу спроби проїхати авто до свого городу у чоловіка закінчувалися то синцями, то відкриттям кримінальної справи, то штрафом.

– Річ у тім, що власники сусідніх з проїздом земельних ділянок його по-тихому роздерибанили між собою, – пояснює Білоус. – Хоча ця земля не підлягає приватизації і належить громаді. Про це добре знають в селищній раді, однак всі ці роки вперто доказують мені, що біле, то – чорне. У цьому безглузді розбиралися компетентні органи з Черкас і Києва. І таки істина восторжествувала. Недавно за рішенням суду мені виплатили 42 тисячі гривень моральної компенсації. Але на цьому ставити крапку зарано. Я буду добиватися і матеріального відшкодування. І ще: ті стовпчики, які я власноруч закопав, позначивши законний проїзд, і які десь зникли, обов’язково повернуться на місце.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору