Лисянські поліцейські три дні жили в будинку легендарного кіногероя

13 січня 2017, 16:32

030120171748516639946Борис Недзельський і Сергій Миронюк, які є членами Міжнародної поліцейської асоціації, в складі української делегації відвідали з дружнім візитом Грузію, пишуть "Вісті Черкащини".

- Делегація складалася з семи осіб. Ми були єдині з Черкаської області. – розповів Борис Недзельський. - Побували на поліцейських дільницях, зустрілися з місцевими копами. Вразив рівень їх підготовки. Професіоналізм і відданість справі при абсолютній відсутності корупції. Є чому в грузин повчитися і запровадити в нас. Українців там люблять, і це відчувалося у всьому. Особливо запам’яталася зустріч з народним артистом Грузії Вано Янтбелідзе, який грав у легендарному фільмі "В бій ідуть одні "старики" льотчика-грузина. Про Бикова і його "співочу ескадрилью" актор сказав, що буде пам’ятати їх, скільки житиме, а час проведений в Україні під час зйомок фільму вважає найщасливішим. За дружбу між нашими народами ми випили не одну пляшку вина. Вано запросив нас пожити у своєму великому триповерховому будинку, де лише в одному залі поміщається 60 гостей.

Починаючи з 2008 року, відколи Борис Недзельський є членом Міжнародної поліцейської асоціації, він представляв інтереси України в Іспанії, Голландії, Туреччині, Ізраїлі. Торік у Міністерстві МВС йому вручили Почесний знак "За мужність і професіоналізм".

Міжнародна поліцейська асоціація (МПА) - це єдина міжнародна професійна організація, в яку приймають незалежно від займаної посади, місця роботи, рідної мови, кольору шкіри, релігії та політичних переконань.У наші дні це найбільша організація поліцейських і цивільних службовців поліції. Вона складається більш ніж з трьохсот тисяч осіб, які проживають в 64 країнах світу.

Коментарі

Вгору