Листування з кирилом, банківські картки та прапор “новоросії”: СБУ показала шокуючі знахідки в монастирі на Черкащині (ФОТО)

08 грудня 2022, 15:18

На Черкащині СБУ виявила в єпархіях УПЦ (МП) російську пропагандистську літературу та прапор «новоросії»

Під час проведених одночасних оглядів 10 культових споруд Черкаської та Уманської єпархій, спецпризначенці виявили бібліотеки з прокремлівською літературою, символіку терористичного об'єднання «новоросії», пропагандистські брошури та газети.

Також було знайдено листування з московським патріархом кирилом, молитви за нього та відома російська молитва-гімн «боже, царя храни», пропагандистська література, де заперечувалося існування УПЦ (КП) та стверджувалося, що її створила «атеїстична влада та СБУ».

На території Красногірського Свято-Покровського жіночого монастиря спецпризначенці знайшли прапор так званої «новоросії» - конфедерації терористичних організацій «л/днр», фото єпископів московського патріархату та значну кількість літератури з прославлянням «русского народа и русской земли».

Правоохоронці виявили на території єпархій служителів церкви, які постійно підтримують зв'язок з громадянами рф. Наразі всі контакти перевіряють співробітники СБУ. Крім цього, виявлено значну кількість банківських карток, походження яких представники духовенства не пояснили. Здійснюються перевірки та встановлення власників банківських рахунків.

Вилучені матеріали направлено на експертизи.

За інформацією пресслужби УСБУ в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Наталія :

От і не вір… що “релігія опіум для народу”

Вгору