“ЛНЗ-Лебедин” “знищив” “Енергію”

17 вересня 2015, 07:35

1
«Червона Слобода» знову взяла участь у розгромі, але цього разу не на свою користь. «Покер» Кретова, дубль Ткаченка та ще по голу від Кучера з Агаріним «знищили» «червоних», інформує Черкаський спорт.

«ЛНЗ-Лебедин» – «Червона Слобода» – 8:1
Голи: Кретов (3, 9, 62, 81), Ткаченко (42, 69), Кучер (19), Агарін (48) – Магльований (37)

Вчорашній матч був дуже важливий для «ЛНЗ». Під кінець чемпіонату боротьба за першу сходинку загострилась, доказом чому є перемога «Енергії» над «Дахнівкою». Тепер між першим та другим місцем різниця в два очки, і найменша осічка «Лебедина» буде коштувати колективу лідируючої позиції.

Василь Гречаний вирішив навіть не випускати молодого Агаріна, довіривши його позицію більш досвідченому Кучеру. Однак Кирило в результаті став «джокером», вийшовши на заміну і забивши першим дотиком. Та, на жаль, його «джокеризм» розчинився в загальному «мішку голів».

2 Із першої ж атаки відкрив «ЛНЗ» рахунок. На 3-й хвилині Гаркавий підключився лівою бровкою, в останню мить встиг відпасувати на Кретова, який і «розв’язав» мішок – 1:0.

Друга атака господарів теж завершилась голом. Тут уже шикарна передача Крамара прямісінько в голову Бабенку посприяла скидці на Кретова і його дублю – 2:0.

3 Втретє команда забила силами Калініча й Кучера. Останній підробив «бразуку» під ліву ногу і низом покотив у ближній – 3:0. І це тільки 19-та хвилина! «Слобода», як вже можна було зрозуміти з рахунку, зіграла роль мішені. Але команда не стояла. Футболісти працювали на полі, а особливої уваги заслуговує те, як команда декілька разів «по-каталонськи» вийшла з оборони. Не в атаку, але з оборони вийшла. Хоча своїми епізодами гості гру все ж розбавляли: ніхто не замкнув перспективну подачу Остренка, а в іншому епізоді удар наніс Дядюра. А під кінець тайму гравці навіть відквитали один м’яч – його записав на свій рахунок Магльований – 3:1. Але ще ближче до кінця першої половини гри встиг забити й Ткаченко – 4:1.

На старті другої половини «зіграв» Агарін. Забив з кутового, навіть не усвідомивши цього – 5:1. «Вот это прикупили!» – потішився Гречаний. Є привід – Кирило забиває у третьому матчі поспіль.

Серед стабільної навали «ЛНЗ» встигала гостро діяти і «Слобода», але нічого такого, що можна було б занести команді в актив.

На 62-й та 69-й хвилинах відзначились Кретов та Ткаченко. Макс скористався черговим розрізним пасом партнера, а В’ячеслав помилкою голкіпера – 7:1. Дуже НЕ мобільною була сьогодні оборона гостей. Задню лінію наче закопали перед штрафним майданчиком.

Хет-трик Кретова

Хет-трик Кретова

До крапки цього фестивалю – «покеру» Кретова – «Червона Слобода» ще декілька разів «вкусила» «ЛНЗ», але за такого рахунку це була голка в стозі сіна.
Тож на 81-й хвилині Агарін відпасував на Максима, а той «дав» під поперечину і закрив тему – 8:1.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору