«ЛНЗ-Лебедин» впевнено обігрує «Дніпро-80»

09 вересня 2015, 14:25

1«ЛНЗ-Лебедин» прогнозовано сьогодні переміг аутсайдерів чемпіонату – «Дніпро-80». Номінальні господарі, звісно, грали першим номером впродовж усього матчу, але «тотальності» у їхній перевазі не було. «Дніпряни» боролись за кожен м’яч і не давали супернику зіграти «на одній нозі», хоч рахунок про це і не свідчить, інформує Черкаський спорт.

«ЛНЗ-Лебедин» - «Дніпро-80» - 5:0
Голи: Агарін (10), Ткаченко (63), Кучер (67), Бабенко (74), Крамар (80)

Цікаво, що у складі підопічних Василя Гречаного після травми набирав форму новачок команди – Крамар. Футболіст діяв у «економ-режимі», але під завісу поєдинку встиг забити й віддати гольову передачу.

А на 10-й хвилині вкотре виправдав себе трансфер молодшого Агаріна до стану біло-чорних. Після минулого туру, у якому Кирило приніс своєму колективу перемогу над «Цетусом», зробивши дубль, сьогодні він знову забив. У черговій атаці «ЛНЗ» з пострілами Раковського і Кретова, Агарін вже третім темпом наніс удар з позиції центрфорварда й відкрив рахунок – 1:0.

2Однак, попри забитий гол, впевненості ногам Кирила не додалося. У першому таймі його команда частіше атакувала правим флангом, куди регулярно «падав» Крамар, але коли м’яч опинявся у автора голу, то атаки втрачали швидкість, молодий футболіст так боявся помилится, що постійно грав назад. Саме це, можливо, стало причиною його заміни по перерві.

А ще до свистка двічі міг забивати Кретов. Спочатку він трохи не дотягнувся до прострілу з того ж правого флангу, а за мить, отримавши передачу в темп від Крамара, вийшов на ударну позицію та пробив повз ворота.

За рівної гри у другому таймі «Дніпро-80» нічого не створював, але й не давав зробити це суперникам. Так команда грала до екватору цього часового відрізку. А от після – «посипались» моменти на ворота Чмиха.

3 На 60-й хвилині Гаркавий вийшов з ним «на побачення», але голкіпер парирував удар.

На 63-й хвилині Калініч навісив з лівого флангу, Ткаченка не втримали і той загнав, ніби шприц у пацієнта, другий гол – 2:0.

Ще впродовж десяти хвилин забили Кучер і Бабенко – 4:0. До речі, усі голи «ЛНЗ» сьогодні забив приблизно з однієї позиції – близько лінії воротарського майданчика.

У складі «Дніпра» лише Тищук змусив повернути голову в інший бік, добряче вистріливши по воротах Маценка, але той не менш добре дістав цей удар.

А за мить до свистка вп’яте у воротах Чмиха розписався вже Крамар. Коломєць його просто відпустив, коли той відкривався під передачу з центра поля. Удар щічкою в дальній кут – 5:0.

Тож центральним захисникам «Дніпра», скажемо так, є куди рости.