Людмила Супрун напрацьовує план дій на 198 окрузі

06 липня 2019, 09:35

Людмила Супрун напрацьовує план дій на 198 окрузі

Свій першочерговий план роботи у Верховній Раді Людмила Супрун доповнює разом із виборцями. Кандидатка в народні депутати України балотується, нагадаємо, по 198 виборчому округу.

На зустрічах Людмила Супрун презентує свій план вирішення всеукраїнських проблем, а також доповнює його локальними – із тих, які чує від виборців. Кандидатка зустрічається із громадами як районних центрів, так і найвіддаленіших населених пунктів. Місцевих жителів непокоять переважно одні й ті ж проблеми. Одне з перших завдань, яке ставлять виборці перед майбутніми депутатами, – це якнайшвидше завершення війни на Сході України.

- Мирний план Медведчука – це профанація, – говорить під час зустрічі з виборцями у Великій Яблунівці, що на Смілянщині, Людмила Супрун, яка, до речі, очолює Український фонд миру ще з 2002 року. – Єдиний варіант вирішення конфлікту – це звернення до Будапештського меморандуму.

Також виборців цікавить бачення кандидата щодо вирішення конкретних проблем – ремонт доріг, розвиток сіл тощо.

- У найближчій перспективі ситуацію можна змінити тільки законами, – відповідає Людмила Супрун жителям села Березняки, що на Смілянщині. – Я розуміюсь добре на фінансах, бюджеті, знаю, як спрямувати кошти на розвиток громад. А поєднання ентузіазму молодих зі знаннями досвідчених політиків – запорука успішного розвитку України.

До слова, Людмила Супрун уже була депутатом Верховної Ради двох скликань, є автором близько 200 законопроектів. Нині Людмила Супрун балотується до Верховної Ради як самовисуванка по 198 виборчому округу (Смілянський, Кам’янський і Черкаський райони). Водночас про підтримку кандидатки на виборах уже заявила партія «ВО «Батьківщина».

 

Коментарі

Черкащанка сказав:

Якщо пані Супрун два терміни поспіль була депутатом, то може вже час поступитися іншим, які будуть втілювати свої нові програми у життя?

Вгору