Любить рибалити, збирати гриби і їздити на дачу: черкащанка святкує 100-річний ювілей

14 травня 2024, 17:11

Жителька Черкас Євдокія Шевченко сьогодні, 14 травня, відзначає 100-літній ювілей.

Євдокія Семенівна розповіла, що народилася 14 травня 1924 року в селі Товмач на Шполянщині. Її тато мав інвалідність, тому весь тягар виховання 7 дітей (серед яких 6 хлопців і тільки 1 донька) лежав на мамі.

Пані Євдокія пережила голодомор, Другу Світову війну, чотири роки працювала в Німеччині на примусових роботах. Після звільнення союзниками-американцями повернулася на батьківщину. Перший чоловік Євдокії Семенівни помер. Із другим виховали доньку і двох синів. У Черкасах вона працювала муляром-штукатуром.

- У свої 100 років вона радіє трьом дітям, онукам, любить збирати гриби, рибалити, їздить на дачу, скопала невелику грядку, піклується про зачіску і заряджає всіх оточуючих оптимізмом та позитивом, - зазначають у пресслужбі департаменту соцполітики ЧМР.

Зазначимо, що Євдокія Шевченко – 13-та жителька Черкас, яка досягла 100-річчя. Згідно з міською соціальною програмою «Турбота» їм виплачується з міського бюджету 5 000 грн до Дня народження, а потім – щомісячна стипендія з міського бюджету в розмірі 1 тисяча гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору