Літніх черкащан безкоштовно навчатимуть танцям

03 серпня 2020, 21:29

У Золотоноші запускають безкоштовні заняття танцями для людей старшого віку.

За словами керівниці гуртка Zlatodance Лесі Орленко Приміському будинку культури стартують такі танцювальні групи.

- Йде набір старшої групи, адже танець – це мистецтво, здатне змінити на краще Вас. Заняття танцями для дорослих допоможуть Вам розкрити свій творчий потенціал і підвищити самооцінку. Почати танцювати ніколи не пізно – в цій сфері вік дійсно не має значення. У Вас обов’язково вийде досягти висот в цьому мистецтві. Тут Ви можете познайомитися з різними напрямками танців, представленими в Zlatodance.

Школа танців Zlatodance – це навчання без попередньої підготовки, «з нуля». Заняття підходять для будь-якого віку, типу статури і музичного смаку. Від Вас буде потрібно тільки взяти з собою відповідну форму. Головне, щоб Ви відчували себе комфортно. Якщо Ви не впевнені, яку форму краще вибрати, я завжди зможу прийти вам на допомогу. Якщо ви хочете навчитись танцювати, чи вдосконалити свої навики, вам саме до нас, – говорить дівчина.

Танцювальні тренування будуть проходити у Міському  будинку культури, в понеділок-17:00 та четвер-17:00. Розопочнуться тренування з 10 серпня . Заняття безкоштовні.

Більше детальна інформація за номерами:
380687501066
380630254419 -Леся

За інформацією пресслужби Золотоніської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору