Лісівники Черкащини заготовили понад 70 тонн лісового насіння

08 листопада 2018, 08:23

Лісівники Черкащини заготовили понад 70 тонн лісового насіння

Лісівники Черкащини готуються до наступної лісокультурної кампанії – збирають урожай лісового насіння. Наразі лісові господарства області заготовили понад 70 тонн жолудя та горіха чорного, чим практично перевиконали заплановані завдання.

У лісгоспах вже зібрано майже 60 тонн жолудя, з них 51,5 тонни жолудя дуба звичайного та 7,4 тонни жолудя дуба червоного. Окрім того, зібрали 11,3 тонн насіння горіха чорного, який добре зростає в наших кліматичних умовах та має цінну деревину. Решта – це насіння інших супутніх деревних порід, таких як липа, клен, акація.

- Незважаючи на нестійкі погодні умови, цьогоріч надзвичайно високий врожай жолудя, який буває раз на 5-7 років. У 2017 році всього по області було заготовлено лише 15,9 тонн жолудя, нині вже зібрано 58,9 тонни, – зазначає головний спеціаліст управління лісового та мисливського господарства Анатолій Левицький.

Упродовж зими насіння зберігатиметься у відповідних умовах, а навесні буде висіяне в лісових розсадниках та використане при створенні лісових культур.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору