Лікарні у Смілі та Христинівці просять перетворити на реабілітаційні центри

08 червня 2016, 21:15

1459340259_23.01.16На черговій сесії Черкаська обласна рада підтримала проект рішення, ініційований депутатами від ВО «Свобода» та іншими фракціями, і звернулася до Міністерства охорони здоров’я з проханням перепрофілювати міжвідомчі лікарні в містах Сміла та Христинівка на реабілітаційні центри для учасників бойових дій, пише видання "Сміла" із посиланням на прес-службу ЧОО ВО “Свобода”.

У 2015 році через зміни бюджетного фінансування постало питання про функціонування міжвідомчих медичних установ. Зокрема, ДЗ «Вузлова лікарня станції Христинівка ДП Одеська залізниця», ДЗ «Відділкова лікарня станції ім. Т. Шевченка ДП Одеська залізниця» та «Спеціалізована медико-санітарна частина № 14 Міністерства охорони здоров’я» у місті Сміла Черкаської області.

Свободівці застерігають, що передача цих лікарень на утримання місцевої громади стане непосильним тягарем для місцевого бюджету, що може призвести до втрати робочих місць, закриття лікарні та соціальної напруги серед мешканців району, як це вже сталося в Христинівці. Аби уникнути зазначеної ситуації, фракція ВО «Свобода» пропонує перепрофілювати ці лікарні на реабілітаційні центри для українських вояків.

Черкаська обласна рада підтримала проект рішення та звернулася до Міністерства охорони здоров’я з проханням перепрофілювати зазначені лікарні у Смілі та Христинівці на реабілітаційні центри для учасників бойових дій та взяти на утримання з державного бюджету.

Поділитись

Коментарі

Вгору