Лікарні на Черкащині переповнені хворими на коронавірус більше, ніж наполовину

24 вересня 2020, 17:20

На сьогодні 1,2 тисячі черкащан лікуються від коронавірусної інфекції. З них 174 людини потребують постійної допомоги медиків. 

Про це під час брифінгу в обласній держадміністрації повідомив заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Олег Найдан.

Заповненість ліжок у лікарнях першої хвилі становить близько 66%. Через це до медзакладів, які лікуватимуть тяжкохворих інфікованих, додали ще Канівську ЦРЛ.

- Якщо протягом п'яти днів показники захворюваності збільшуватимуться, то після Канівської ЦРЛ ми додамо ще лікарні. Скоріш за все, це буде перша міська, - зазначив Олег Найдан.

Нині 1177 жителів Черкаської області отримують лікування від коронавірусної інфекції. З них 1003 особи лікуються амбулаторно, 174 - на стаціонарі. Ще в 15 черкащан підозрюють коронавірусну інфекцію.

Станом на 24 вересня в Черкаській області зафіксували 117 нових випадків за добу. Загалом же у 3355 осіб підтвердили захворювання на COVID-19. З них 377 осіб – медики. Іншими словами, це кожен восьмий хворий.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору