Легкоатлети Черкащини здобули нагороди чемпіонату України

29 січня 2024, 17:22

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2007–2008 р.н. відбувся в Києві. Участь у змаганнях узяли легкоатлети Черкащини та вибороли низку нагород.

Анна Шевченко стала чемпіонкою України зі стрибків у довжину. Вона представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Підготував спортсменку тренер Сергій Лисенко.

Кристина Макарова виборола срібну медаль із бігу на 200 м серед дівчат із результатом 25.89 сек. Вона представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Підготувала спортсменку тренер Ірина Проценко.

Адам Білоконь здобув золото з бігу на 60 м з/б із результатом 8,17 секунди. Він також представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Підготували спортсмена тренери Яна Мануйлова та В. Білоконь.

Легкоатлетична команда Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву завоювала друге місце серед команд СДЮСШОР на цих змаганнях.