Легендарний Нік Вуйчич побажав одужання Тимофійку з Черкас

29 вересня 2016, 09:58

437031

У Тимофійка з Черкас лікарі діагностували рідкісну хворобу – дисхондроплазію. Це генетичне захворювання вражає кісткову тканину й утворює численні пухлини по всьому тілі. Наразі батьки хлопчика збирають кошти на другу операцію. А стимулом для подальшої боротьби стала зустріч з людиною-легендою Ніком Вуйчичем. Австралієць, який нещодавно приїздив до Києва, привітав черкащанина із шестиріччям, пише vikka.ua.

Подарунком до шестиріччя для Тимофійка стала поїздка до столиці, і зокрема похід на виступ мотиваційного тренера та директора неприбуткової організації "Життя без кінцівок" Ніка Вуйчича. Як розповідає тато Олександр, перебуваючи на семінарі, хлопчик сам виявив бажання познайомитися з Ніком. Батькам довелося попітніти, аби потрапити за лаштунки, однак зусилля були того варті. Нік побажав черкащанину одужання та привітав із Днем народження.

Наразі Тимофійко проходить реабілітацію – перша операція позаду. Та лікарі рекомендують ще три хірургічні втручання. Перше батьки планують на січень-лютий наступного року. Австрійська клініка виставила родині рахунок на 11 тисяч євро. Та якщо доведеться затриматися більше, ніж на три дні, за кожен додатковий доведеться сплатити ще по 1200 євро.

Реквізити:

Одержувач: "ПриватБанк"

Номер рахунку: 5168 7423 5088 2142

Одержувач: Яременко Наталія Сергіївна

Телефон батьків: 093 858 89 78

Поділитись

Коментарі

Вгору