Купол для згорілого театру уже готовий та скоро буде доставлений до Черкас (відео)

29 вересня 2016, 09:34

640x427-images-news-092016-.thumbs-291e6ce2f19b1eeaf8ba83a106dac24f_930_0_0

Купол для згорілого черкаського театру (4 ферми) 4 жовтня будуть доставлені з території підприємства ТОВ «Етуаль-Метал» до Черкас у супроводі дорожньої поліції, пише Прочерк.

Всього конструкція важить 24 тони. Її було зроблено на підприємстві, що знаходиться в с. Драбове-Барятинське Драбівського району і зараз фахівці мають перевірити її надійність.

До цього ферма була побудована конструкторами підприємства у 3-D програмі за кресленнями із Черкас, а вже тоді виготовлена, щоб усі деталі ідеально підходили одне до одного.

Вчора директор підприємства показав черкаським журналістам частини майбутнього даху черкаського театру. Завод в с. Драбове-Барятинське переїхав зі Сміли і спеціалізується на виготовленні металоконструкцій для різноманітних підприємств України тощо.

Провів екскурсію для журналістів директор ТОВ «ПМ-Арсенал» (підприємство, що виконує будівельні роботи в театрі) Владислав Мамчур.

За його словами, ремонт театру відбувається з верху до низу, а замовлення ферм стало можливим після надходження всіх бюджетних коштів. Тому раніше монтування ферм було неможливим. На сьогодні генпідрядник освоїв 9 млн грн.

Щодо подальших робіт, то дах покриватиметься модульним покрівельним листом, що замовлятиметься в Польщі, а вікна будуть замовлені з Білорусі.

Поділитись

Коментарі

Вгору