“Лайфхаки з грядки”: як виростити добрий урожай на своєму городі

15 березня 2023, 10:00

Продовженням щорічної благодійної акції «Посій насіння з МХП» від БФ «МХП – Громаді» для пайовиків компанії став освітній онлайн-серіал «Лайфхаки з грядки». Разом з авторкою популярного блогу про сад, город та квіти Юлією Спасібовою українці зможуть з невеликої упаковки насіння зібрати максимальний урожай.

«Лайфхаки з грядки» – це 5 відеосерій, що присвячені вирощуванню редису, моркви, огірків, буряків та синьо-жовтих айстр.

“Мої авторські поради будуть  корисними як людям, які тільки починають вирощувати овочі та хочуть отримати базові знання й поради, так і досвідченим садівникам та городникам, які шукають нові поради чи інсайти”, – розповідає Юлія Спасібова.

Ідея створення освітнього онлайн-серіалу з корисним контентом з'явилася в межах щорічної благодійної акції "Посій насіння з МХП" від БФ “МХП-Громаді”.

“Наш благодійний фонд реалізує чи долучається до низки важливих проєктів, спрямованих на підтримку продовольчої безпеки країни. Хтось висаджує овочі на балконі, хтось у себе на грядці, десь до посівної готується вся громада. Ці спільні зусилля дадуть змогу прогодувати як самих себе, так і підтримати тих, хто боронить нашу землю. Тож навіть інформація про те, як зібрати високий урожай, є цінною”, – розповідає директорка Фонду “МХП-Громаді” Тетяна Волочай.Відеопроєкт “Лайфхаки з грядки” вже доступний на YouTube-сторінці благодійного фонду.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору