Лави охоронників Канівщини поповнили 9 колишніх безробітних

23 лютого 2018, 20:02

Охоронні організації набувають все більш широкого розповсюдження, надійності, авторитету. Актуальною була і залишається необхідність охорони об’єктів нерухомості, житла громадян, майна, вантажів, що перевозяться, коштів комерційних банків тощо. Професія охоронника є однією із найбільш затребуваних на ринку праці Канівщини та Черкащини загалом.

Одним з найбільших підприємств,  яке здійснює охорону об’єктів у м. Каневі є ПП «Сокіл». Охоронне підприємство вже не один рік тісно співпрацює зі службою зайнятості в напрямку здійснення професійного навчання безробітних громадян з подальшим їх працевлаштуванням.

Так, нещодавно завершилося навчання 9 безробітних Канівського міськрайонного центру зайнятості, які вирішили стати професійними охоронниками.  Цікавим є той факт, що за професією, яка зазвичай має чоловічий характер, виявили бажання навчатися і жінки. Місцеве охоронне підприємство надає широкий спектр охоронних послуг, де завжди є місце жіночій рішучості та відповідальності.

Навчання слухачів проходило на базі ДНЗ «Канівське вище професійне училище». Заклад має належне матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення. Досвідчені  викладачі та майстри виробничого навчання проводять професійне навчання безробітних за навчальними планами та програмами, які погоджені з роботодавцем. Сучасні технічні засоби охорони, які вивчають слухачі курсів, дозволяють високоефективно виконувати охоронні послуги.

Виробнича практика, яка проходила на підприємстві, дала можливість майбутнім працівникам адаптуватися до нового робочого місця та навчитись застосовувати набуті знання та вміння безпосередньо в умовах роботи підприємства.

Слухачі також оволоділи навиками професійних охоронників, - виявляти потенційну небезпеку, швидко приймати правильні рішення, зосереджувати свою увагу на необхідному об’єкті потрібну кількість часу.

Результат співпраці центру зайнятості та ПП «Сокіл» - отримання слухачами курсів нової професії та  гарантоване працевлаштування.

За повідомленням Канівського міськрайонного центру зайнятості.

Поділитись

Коментарі

Вгору