Ласунка нагадує про «Свята морозива»!

21 липня 2020, 20:02

Коли ти думаєш про літо, що перше спадає на думку? Звичайно відпочинок, море та веселощі. А що чудово доповнить цей список?  Без сумніву, порція смачного морозива. Адже коли на дворі стоїть така спека, воно рятує як ніколи!

Торгова марка «Ласунка» вирішила нагадати жителям України, що не дивлячись на будь-які перепони, літо може бути сповнене яскравих вражень. Раніше нам у цьому допомагали Свята морозива – веселі конкурси, чудові подарунки, бійки морозивом – на все це, кожен рік, дуже чекають усі прихильники морозива «Ласунка». Але цього року, зваживши ситуацію, у якій опинилася вся країна, наші плани зазнали суттєвих змін.

Саме тому ТМ «Ласунка» переобладнала сучасний пікап на фантастичний ice-мобіль. Сповнений подарунками, повітряними кульками та смачним морозивом, він вирушив у подорож всією Україною. Наша команда вже завітала до багатьох міст, серед яких опинилися й Сміла та Черкаси, та подарувала його мешканцям чудовий настрій і незабутні спогади.

Наш «Виробник щастя» був дуже зворушений тими емоціями, з якими нас вітали жителі цих мальовничих міст. Щиро дякуємо за таку незабутню зустріч та сподіваємось дуже скоро побачитись знову.

Якщо ви бажаєте, щоб наш пікап завітав саме до вашого міста, то запросити на можна за посиланням https://svyato.lasunka.com/

До міста з якого буде найбільше запрошень ТМ «Ласунка» завітає обов’язково. Та привезе із собою безліч подарунків, безкоштовного морозива та можливість взяти участь у нашому конкурсі, де головний приз – фірмовий велосипед!

Смакуй літо разом із морозивом ТМ «Ласунка»!

Поділитись

Коментарі

Вгору