Київський поліцейський збирається перебратися до Черкас

21 вересня 2015, 15:56
IMG_6434

Фото Про все

Налагоджувати процес відбору черкащан до нової поліції у Черкаси приїхали столичні поліцейські. Вони ділилися власним досвідом, відповідали на запитання черкащан та залюбки з усіма фотографувалися.

- Черкащани цікавилися, які питання трапляються на тестах, скільки разів потрібно віджатися від підлоги, -розповідає поліцейська Анна Образцова-Подубняк. - На такі запитання я відповідаю, що віджатися може кожен, хто робить зарядку.

Про віджимання найчастіше перепитували дівчата. А після розпитувань - обов'язково робили спільне фото. Тим більше, коли довідувалися, що Анна родом із Черкас.

IMG_6449

Фото Про все

Сфотографувалися із дівчиною-поліцейським і її рідні - батько та бабуся. Анну вони не бачили півроку. Говорять, що пишаються тим, що в їхній родині є поліцейська.

IMG_6453

Фото Про все

- Для мене це не тільки відрядження, а ще й нагода побачитися з рідними. Але, на жаль, ця зустріч дуже коротка - каже дівчина.

IMG_6433

Фото Про все

Родом із Черкащини і ще один поліцейський - Антон Тимошенко. Своїм землякам він розповідає, що нинішня поліція - це не підробка.

IMG_6452

Фото Про все

- До колишньої міліції я б ніколи не пішов.  Шукав себе у різних напрямках: був логістом у Польщі, працював на будівництві у Німеччині, також маю диплом масажиста. А потім батьки сказали, що у Києві проходе відбір у нову поліцію. І я вирішив спробувати. Зараз розумію, що нинішня поліція зможе принести багато змін, - переконаний Антон.

Вулиці Києва він патрулює від липня. А тепер, коли поліцію набирають і в Черкасах, Антон хоче перевестися на роботу додому. Також він буде моніторити і процес відбору черкащан до поліції.

Нагадаємо, сьогодні у Черкасах стартував відбір до нової поліції.

Вгору