Київстар знайомить із найкрасивішими локаціями нашого міста, а за фотозвіти з прогулянок роздає призи

17 вересня 2021, 16:06

Рання осінь — найкраща пора для прогулянок своїм улюбленим містом і нового погляду на добре знайомі місця. Київстар пропонує мешканцям Черкас на додачу до приємної прогулянки  п’ять добре знайомих локацій, прикрашених об’єктами сучасного вуличного мистецтва. Відвідавши всі локації на маршруті, можна виграти новенький флагман Samsung Galaxy S21 або бездротові колонки JBL Flip 5 Eco Edition. Кожен учасник прогулянки гарантовано отримає приємні сувеніри. Для цього потрібно показати свої фото з локацій у фірмовому магазині Київстар (вул. Хрещатик, 225).

На маршруті мешканців Черкас і гостей міста чекають:

– City Love Point – креативна фотофреска, де зібрані фото сотень містян. Можливо, серед них будете і ви чи ваші знайомі. Шукайте її у сквері за спорудою Обласної державної адміністрації на бул. Шевченка, 185;

–  Photo Point – рамка у вигляді смартфона на Хрещатику, 196;

Charge Point – яскрава лавка,  де  можна відпочити, а заразом підзарядити свій смартфон. Ця локація також у сквері за спорудою Обласної державної адміністрації на бул. Шевченка, 185;

– Sound point – артоб’єкт у вигляді навушників на Хрещатику, 235;

Selfie Point – артоб’єкт у вигляді руки з телефоном на вул. Подольській, 9/1;

Winner Point – фінальна точка маршруту у фірмовому магазині Київстар. Тут можна отримати подарунок і взяти участь у розіграші головного призу. Магазин знаходиться на Хрещатику, 225.

Кожна локація на маршруті символізує безмежні можливості для спілкування та розваг, які ми отримуємо завдяки мобільному зв’язку й інтернету:  вільно діліться фотографіями з друзями у соцмережах чи ведіть відеорепортажі для своїх знайомих у месенджерах, слухайте музику чи дивіться кіно, читайте та навчайтесь, телефонуйте друзям по Україні чи за кордон!

Адже разом з тарифом LOVE абонент отримує:

  • 12 000 Мб якісного 4G-інтернету. До речі, мережа 4G від Київстар є найбільшою в Україні, а інтернет від оператора — найшвидшим;
  • 1200 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів і безлім всередині мережі;
  • безлімітний інтернет на більш ніж 40 популярних додатків, серед яких Facebook, Instagram, Тelegram, Viber, WhatsАpp, музичні сервіси  YouТube Music, SoundСloud тощо.

Тож рушайте на прогулянку разом із Київстар, робіть фото на локаціях, показуйте їх працівнику фірмового магазину оператора й отримуйте гарантований подарунок або можливість виграти класні гаджети – новенький смартфон Samsung Galaxy S21 чи бездротові колонки JBL Flip 5 Eco Edition.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору