Квітка, колесо, чи щит: в Уманському районі обирають логотип для брендування

24 липня 2023, 07:45

В Уманському районі триває конкурс «Символіка Уманського району». З 21 липня до 1 серпня 2023 року проводиться наступний етап ─ онлайн голосування логотип, пише Umannews.city.

Подивитися на конкурсні варіанти логотипів і обрати той, що подобається найбільше, можуть всі бажаючі.

Як зазначили організатори конкурсу, візуальний бренд району повинен якнайбільше відповідати словесній концепції «Уманщина - перехрестя шляхів та вражень!».

Пелюстка має форму серця - мала батьківщина для кожного жителя

У дизайнерській інтерпретації утворилась форма сонця-зірки із списів, як символ захисту та квітка, що має 5 пелюсток, що символізують перехрестя 5 доріг. Пелюстка має форму серця - мала батьківщина для кожного жителя. Спис також схожий на бутон квітки із трьох пелюсток, що є проявом єднання віри, надії та любові.

Логотип виконаний у формі колеса чумацького воза - символа перетину найбільших чумацьких шляхів на Уманщині

Логотип виконаний у формі колеса чумацького воза - символа перетину найбільших чумацьких шляхів на Уманщині, у колеса 5 перетинок, що відповідають перехрестю 5 доріг. Використані символи Трипільської культури, яка з’явилась ще шість тисяч років тому на землі Уманщини: у центрі логотипу знаходиться символ «місто, городище» - єдність усіх населених пунктів Уманщини; по колу зеленими точками позначені 12 громад, які входять до Уманського району, а також за трипільськими знаками у поєднанні із зеленою каймою символізують родючі землі Уманщини;

Класичний щиток стилізований під оборонні мури

Колиска трипільської культури у по'єднанні з історично важливими річками. Елемент орнаменту "Дерево життя". Зображенно перетин стародавніх чумацьких шляхів на теренах Уманщини. Ланка історії - від минулого до сьогодення.

Новий бренд, логотип, концепція повинні слугувати ідентифікації і пізнаваності Уманщини, туристичному маркуванню, використовуватися при маркуванні сувенірної продукції, товарів місцевих виробників, тощо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору