Курсант АПБ встановив новий рекорд України на Відкритому чемпіонаті з пауерліфтингу

02 квітня 2014, 18:40

З 28 по 30 березня у м. Луцьк пройшов Відкритий чемпіонат України WPAU 2014 із пауерліфтингу, жиму лежачи та становій тязі серед чоловіків та жінок. За звання найсильнішого змагалися 280 досвідчених спортсменів, які вже мають у своєму арсеналі світові досягнення з цього виду спорту, представники областей з усієї країни та із-за кордону, зокрема Польщі, Молдови та Італії.

За інформацією прес-служби Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, курсант 5 курсу Академії Микола Бортник, незважаючи на дебют у змаганнях всеукраїнського масштабу, показав досить високі результати. До цього він неодноразово підтверджував титул найсильнішого спортсмена міста і області в своїй категорії з пауерліфтингу.

На чемпіонаті України Микола Бортник виступав у трьох вправах у ваговій категорії до 100 кг в напряму без екіпірування серед юніорів. Відмінна фізична підготовка та прагнення перемогти дозволило черкаському спортсмену отримати найвищу відзнаку турніру у вправі з станової тяги із результатом 280 кг, виконати норматив майстра спорту міжнародного класу та встановити новий рекорд України.

Також він виконав норматив майстра спорту WPAU України з пауерліфтингу в підсумку з найбільшим ваговим результатом – 650 кг, та здобув золото турніру в абсолютній ваговій категорії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору