Купи ялинок на вулицях: черкащани пропонують штрафувати продавців, які не забрали непродані дерева

02 січня 2020, 11:02

Фото - Yury Mezentsev / Facebook

Купами сміття після святкування Нового року вже нікого не здивуєш. Але цього року черкащан більше вразили купи ялинок, які зранку 1 січня буквально заполонили вулиці міста. "Раніше такого не бачили", - пишуть вони в соцмережах.

Під світлинами викинутих дерев містяни зазначають, що винні самі продавці, які "загилили" цього року величезні ціни за ялинки. При цьому більшість нарікає - могли хоча б у зоопарк відвезти, на корм тваринам. Інші лають міську владу, яка оперативно те все не прибрала.

"Коли надавали дозвіл (виконком) головною умовою було одне - залишити місто в чистоті після продажу ялинок. Пропоную кожного, хто відповідав за ці точки продажу, притягнути до відповідальності та накласти штраф" - написав у "Фейсбуці" Ян Антонюк.

Фото - Ян Антонюк / Facebook

Фото - Alexander Rybalka / Facebook

Фото - Игореня Семеняка / Facebook

Зазначимо, що на такі "наслідки" святкування Нового року нарікають і в інших містах, зокрема, в столиці. Там люди теж фотографують цілі "кладовища" ялинок.

Поділитись

Коментарі

Ірина сказав:

всі кинулись в ялинковий бізнес то й такі наслідки, навезли забагато. А на рахунок загилили, то не правда. Купити ОПТОМ 1метр 60 грн+ доставка до складу 400-500 ялинок -фура 6000грн + доставка на місця продажу кожен день частинами + аренда землі- 10 м.кв- більше 3000 грн на 10 днів+ продавець- мінімальна зарплата + податок+ пенсійний фонд + без корупції, під різним соусом місця не отримаєш. От і порахуйте грамотії скільки вартує та ялинка.На все ціни ростуть і працівник який працює навіть на мінімальну зарплату то отримує 200 грн в день. То чому дорого?

Вгору