Із січня цигарки істотно подорожчають: скільки коштуватиме пачка

02 січня 2020, 12:28

Черкаським курцям пора всерйоз задуматися над переплануванням своїх витрат, адже сигарети дійсно вбивають, і в першу чергу сімейний бюджет. Із початку січня 2020 року цигарки в Україні істотно подорожчали. Тепер за пачку доведеться заплатити на 20% більше - в середньому це 45 гривень за 20 сигарет, - повідомляє РБК-Україна.

Крім того, підвищилися ціни і на стіки (в середньому до 63 гривень), а відповідно, вже зовсім скоро тютюнонагріваючі пристрої типу IQOS і GLO також подорожчають - акциз на них із 1 січня становить 1213 гривень.

Підвищення акцизної ставки на тютюнові вироби в Україні пов'язано з вирівнюванням її до норм ЄС, де вона становить 90 євро за 1000 сигарет. Таким чином, за попередніми прогнозами експертів, до 2025 року ціна за одну пачку сигарет складе не менше 90 гривень, а різниця в ціні між звичайними сигаретами і стіками досягне близько 150 гривень.

Зазначимо, що згідно зі статистикою за останні роки понад 500 тисяч українців відмовилися від куріння. І їх рішення пов'язане найчастіше саме з подорожчанням тютюнових виробів.

Коментарі

Виктор сказав:

да я все сильнее убеждаюсь что наш президент правит страной не на пользу украинцев а во вред ЗАРПЛАТА НЕ ГОВОРЯ О ПЕНСИЯХ В УКРАИНЕ СМЕХОТВОРНАЯ 45 лет курю что делать не наш зеля не народный

Вгору